Seară nebună în Liga Campionilor! Krasnodar a eliminat FC Porto, Basel a fost învinsă de Linz. Rezultatele complete şi programul din playoff - www.infoziare.ro

Turul 3 Liga Campionilor. [citeste]

Actualizata la: 14 aug 2019
Ziarul: Pro Sport

LIGA CAMPIONILOR // VIDEO + FOTO » Seară nebună în UCL: 29 de goluri marcate! Show total în Chelsea - Ajax + revenire de senzație în Borussia - Inter » Rezultatele complete + clasament - 34% - Gazeta Sporturilor
Rezultate surpriză în Liga Campionilor! Porto, eliminată de FC Krasnodar - 29% - Fanatik
LIVE BLOG Liga Campionilor | Real Madrid - AS Roma 3-0. Manchester City, învinsă de Lyon pe teren propriu. Juventus a învins în 10 oameni, ŢSKA Moscova a egalat dramatic la Plzen. Rezultatele complete - 27% - Pro Sport
Răzvan Lucescu e la 90 de minute de grupele Ligii Campionilor! Lusitanii au dominat, dar Warda a egalat pe final. Rezultatele complete înregistrate marţi în playoff - 26% - Pro Sport
FC Basel, vicecampioana Elveţiei, a eliminat PSV Eindhoven din Liga Campionilor, în turul al doilea preliminar - 25% - Stiri pe surse
Champions League: Olympiacos, scorul zilei în play-off (4-0 cu FK Krasnodar) / Rezultatele complete - 24% - HotNews
O nouă seară nebună în Liga Campionilor - Tottenham se califică în finală cu un gol în minutul 96 - 24% - Stiri pe surse
Fotbal: Ajax, calificată în play-off-ul Ligii Campionilor; FC Porto, eliminată de FC Krasnodar - 24% - AGERPRES
Liga Campionilor, turul 2 preliminar. PAOK Salonic a învins greu pe Basel. Toate rezultatele - 24% - Libertatea
Real, învinsă la Moscova. Rezultatele din Liga Campionilor - 23% - Romania Libera
Spectacol total în Liga Campionilor: S-au marcat 28 de goluri în meciurile de marţi. Bayern a distrus-o pe Tottenham/ Rezultatele complete - 23% - Mediafax
Seară NEBUNĂ în Liga Campionilor: Juventus, cu Ronaldo pe teren, s-a impus pe Templul Viselor, cu echipa lui Jose Mourinho - VIDEO - 23% - Stiri pe surse
Seară nebună în Liga Campionilor! Tottenham o îngenunchează pe Dortmund, iar Realul câștigă pe Amsterdam Arena cu un gol marcat în ultimele minute - 23% - B1 TV
Manchester City a fost învinsă de Basel, scor 2-1, dar s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor - 23% - Mediafax