MANCHESTER UNITED // O statistică A BLOCAT Premier League: ce a făcut Manchester United e aiuritor - www.infoziare.ro

Manchester United nu a pierdut niciodată un meci din era Premier League (din 1992) atunci când a condus la pauză pe Old Trafford. Practic, de 27 de ani, acesta este palmaresul lui United în meciurile de pe teren propriu în care a condus după primele 45 de minute: 263 de victorii16 egaluri0 înfrângeri Ultima înfrângere a formației din Manchester în această situație datează din 1984, când a pierdut cu Ipswich, scor 1-2, după ce United a condus cu 1-0 la pauză. ... [citeste]

Actualizata la: 14 aug 2019

Manchester United – Manchester City 0-2 VIDEO în Premier League. “Cetăţenii”, cu un pas mai aproape de un nou titlu - 58% - Fanatik
PREMIER LEAGUE // FOTO Dramatism în Tottenham - Arsenal: penalty ratat în minutul 90 » Manchester City, victorie și o statistică șocantă + United e la un pas de podium! - 57% - Gazeta Sporturilor
ARSENAL - MANCHESTER UNITED 2-0 // FOTO + VIDEO Arsenal, victorie vitală cu United pentru locul 4 din Premier League - 55% - Gazeta Sporturilor
MANCHESTER CITY - MANCHESTER UNITED ONLINE LIVE ONLINE STREAM - VIDEO PREMIER LEAGUE - 54% - B1 TV
Premier League: Manchester United-Chelsea 2-1 - 53% - Mediafax
Arsenal - Manchester United 2-0, în runda 30 din Premier League - 52% - Mediafax
Manchester United a pierdut cu West Ham în Premier League - 52% - Mediafax
Manchester United pare de neoprit în Premier League - 52% - DC News
MANCHESTER UNITED - PSG // Transferul care ÎNCINGE și mai mult spiritele înainte de Manchester United - PSG! Englezii îl vor pe Rabiot - 52% - Gazeta Sporturilor
liveSCORE ACUM Manchester City poate câștiga titlul dacă se impune derby-ul istoric cu United » Manchester United revine incredibil - 52% - Gazeta Sporturilor
BARCELONA - MANCHESTER UNITED // Probleme la Manchester United înainte de meciul cu Barcelona: 7 jucători vor să plece » Echipele probabile în Barcelona - United - 52% - Gazeta Sporturilor
PSG - MANCHESTER UNITED // VIDEO + FOTO VAR United! Momentul INCREDIBIL care a dus-o pe Manchester în „sferturi” - 52% - Gazeta Sporturilor
Manchester United – Chelsea 4-0, în prima etapă din Premier League - 51% - Mediafax
Fotbal: Manchester United se apropie de podiumul Premier League - 51% - Jurnalul National