CELTIC - CFR CLUJ // Penalty refuzat ardelenilor în minutul 8: „N-a fost fault, a fost demolare!” - www.infoziare.ro

Celtic - CFR Cluj, manșa secundă din turul III al preliminariilor Champions League, a avut parte de o fază controversată în minutul 8, când clujenii au solicitat penalty, la 0-0.  Campioana României a început curajos partida de pe Celtic Park, iar primele 10 minute le-au aparținut jucătorilor lui Dan Petrescu. După 8 minute, Deac a fost luat pe sus în careu de Callum McGregor, fundașul lui Celtic, la capătul unei faze în care Omrani a centrat periculos. ... [citeste]

Actualizata la: 14 aug 2019

Moment inedit la U Cluj – Mioveni! Florescu a intrat în poartă în minutul 80, iar prima sa fază a fost un penalty! - 34% - Fanatik
CFR CLUJ - CELTIC // Parfum de Champions League! Scenografie a ardelenilor înaintea meciului - 34% - Gazeta Sporturilor
Lui Dan Petrescu i s-a făcut rău la hotel înainte de Celtic – CFR Cluj. Anunțul scoțienilor: “Poate rata meciul!” + reacția ardelenilor - 32% - Fanatik
VIDEO Final nebun în CFR Cluj - Poli Iași » Omrani aduce victoria ardelenilor în minutul 90+3. Dan Petrescu, din nou eliminat - 31% - Gazeta Sporturilor
CFR CLUJ - CELTIC // Dan Petrescu, încrezător înaintea duelului cu Celtic: „Va fi un miracol, cum a fost câștigarea campionatului cu Unirea Urziceni” - 31% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Dan Petrescu a comis-o și în China » A protestat în română și a fost trimis în tribună: "Fault, bă, fault!" - 30% - Gazeta Sporturilor
Faza care a blocat Real Madrid – PSG! Francezii au primit penalty, Courtois a fost eliminat, dar VAR-ul a şters totul pentru un fault inexistent la mijlocul terenului. VIDEO - 29% - Fanatik
Celtic Glasgow-CFR Cluj, scor 2-0, în minutul 59. Elyounoussi a majorat avantajul scoţienilor - 29% - Mediafax
Celtic Glasgow-CFR Cluj, scor 2-0, în minutul 59. Elyounoussi a majorat avantajul scoțienilor - 29% - Stiri pe surse
CFR Cluj a cerut penalty în startul meciului cu Celtic! Ce s-a întâmplat în careul scoţienilor! Video - 28% - Fanatik
CFR CLUJ - CS U CRAIOVA 0-0 // Mangia, despre "chifla" lui Mitriță la penalty-ul din minutul 83 - 28% - Gazeta Sporturilor
FRANȚA U21 - ROMÂNIA U21 // GALERIE FOTO + VIDEO Arbitrul i-a refuzat un penalty României în minutul 18! Cicâldău, doborât în careul francezilor + părerea lui Adrian Porumboiu - 28% - Gazeta Sporturilor
Remiză dramtică între CFR Cluj și CS Universitatea Craiova. Mitriță ratează penalty în minutul 85 - 28% - Stiri pe surse
FCSB, privată de un penalty în minutul 26 al derby-ului cu CFR Cluj! Balaj: “11 metri şi galben!” FOTO - 27% - Fanatik