WYCOMBE - READING // George Pușcaș a înscris pentru Reading! Românul, la primul gol pentru noua echipă - www.infoziare.ro

George Pușcaș, abia transferat la Reading, a reușit primul gol pentru gruparea engleză, la chiar primul său meci ca titular. Românul a înscris în meciul din Cupa Ligii disputat în deplasare cu echipa din Liga a 3-a Wycombe și încheiat 1-1. Pușcaș, piesă de bază la primele două naționale ale României, a înscris în minutul 64, egalând la unu după ce gazdele de la Wycombe deschiseseră scorul în prima repriză, prin Lucas Boye. ... [citeste]

Actualizata la: 14 aug 2019

Atacantul George Puşcaş a marcat pentru echipa Reading în Cupa Ligii - 50% - Stiri pe surse
Români în străinătate LIVE BLOG. George Puşcaş, primul gol pentru Reading! Calificare pentru Răzvan Lucescu! Video - 48% - Fanatik
George Puşcaş a semnat cu echipa engleză Reading - 48% - Mediafax
Nicolae Stanciu, titular în victoria Slaviei Praga cu Liberec » George Pușcaș, bară la primul meci pentru Reading - 47% - Gazeta Sporturilor
George Pușcaș, atacantul formației engleze Reading, a înscris un gol în partida disputată pe terenul Queens Park Rangers - 47% - Stiri pe surse
George Pușcaș atacantul formației Reading a înscris un în partida disputată pe terenul echipei Queens Park Rangers - 47% - Stiri pe surse
George Pușcaș la Reading // VIDEO Românul e cel mai bun din acest MILENIU! Statistică uluitoare după „dubla” de ieri - 47% - Gazeta Sporturilor
WIGAN - READING 1-3 // George Pușcaș, evoluție SENZAȚIONALĂ! Românul a reușit un hat-trick în 5 minute » Prima reacție a acestuia - 46% - Gazeta Sporturilor
OFICIAL FOTO George Pușcaș a semnat cu Reading! E cel mai scump transfer din istoria formației engleze + Ce salariu va avea românul - 46% - Gazeta Sporturilor
George Pușcaș, gol pentru Reading! A marcat din nou după 11 partide - 45% - Gazeta Sporturilor
Fotbal: George Puşcaş a reuşit dubla pentru Reading - 45% - AGERPRES
Fotbal: George Puşcaş a marcat din nou pentru Reading, în Championship - 45% - AGERPRES
OFICIAL George Pușcaș are un nou antrenor la Reading! Mark Bowen, fostul director sportiv, a preluat echipa - 45% - Gazeta Sporturilor
VIDEO George Puşcaş, două goluri în 40 de minute, la primul meci jucat ca titular la Reading - 45% - HotNews