VIDEO / România U21 – Anglia U21 4-2, la Euro 2019. Victorie de senzație a tricolorilor mici. Suntem la un pas de semifinale. Final nebun la Cesena: 6 goluri în 17 minute! Coman a marcat de două ori și a scos un penalty! - www.infoziare.ro

După 4-1 cu Croația, tricolorii lui Mirel Rădoi au trecut vineri, la Cesena, de Anglia, scor 4-2, în a doua partidă din Grupa C a Campionatului European de tineret U21 din Italia și San Marino. Victoria apropie România de semifinale și trimite Anglia acasă. Seria golurilor a început în minutul 76 și s-a încheiat în […] Post-ul apare prima dată în . [citeste]

Actualizata la: 22 iun 2019
Ziarul: Libertatea

PORTUGALIA U21 - ROMÂNIA U21 1-2 // Radu cel FABULOS! Penalty apărat în minutul 90+9 și victorie extraordinară a "tricolorilor" mici! Suntem favoriți la calificarea la EURO 2019 - 35% - Gazeta Sporturilor
PORTUGALIA U21 - ROMÂNIA U21 1-2 // Radu cel FABULOS! Penalty apărat în mintul 90+9 și victorie extraordinară a "tricolorilor" mici! Suntem favoriți la calificarea la EURO 2019 - 35% - Gazeta Sporturilor
Florinel Coman, după ce a marcat două goluri și a scos un penalti cu Anglia: 'N-am trăit niciodată aşa ceva' - 31% - Stiri pe surse
Final de meci nebun la Campionatul European de Tineret: România bate Anglia, cu două goluri decisive în ultimele 5 minute. Un singur jucător englez valorează cât toată echipa României - 31% - Ziarul Financiar
Florinel Coman, reacție după ce a marcat 2 goluri în 2 minute în meciul cu Anglia - 29% - Realitatea TV
Florinel Coman a marcat unul dintre cele mai tari goluri de la EURO U21. Execuție senzațională cu Anglia. VIDEO - 28% - Fanatik
Danemarca – România 2-1, în preliminariile Euro U21 de tineret din 2021. Tricolorii mici și-au revenit în final, dar Coman a ratat un penalty în prelungiri! - 27% - Libertatea
Gaz Metan - U Craiova 3-2. Meci nebun la Mediaş: 5 goluri, 4 penalty-uri şi un cartonaş roşu. Cristea a dat lovitura pe final. Arbitrul Chivulete a scos din minţi pe toată lumea - 27% - Pro Sport
Toate reacțiile după România U21 – Anglia U21, 4-2 la Euro 2019 din Italia. ”Suntem generația de fier”. Rădoi: ”Mbappe Coman mi-a dat o palmă” / FOTO&VIDEO - 26% - Libertatea
ANGLIA - ROMÂNIA 2-4 // VIDEO Florinel Coman, eroul de la Cesena: „Nu am trăit niciodată așa ceva!” - 26% - Gazeta Sporturilor