VIDEO Copa America: Argentina, fără victorie după două etape (1-1 cu Paraguay, Messi a marcat din penalti) / Columbia, în sferturi după 1-0 vs Qatar; - www.infoziare.ro

Argentina și Paraguay au remizat, în noaptea de miercuri spre joi, scor 1-1, în etapa a doua din Grupa B de la Copa America. "Pumele" au adunat un singur punct și au nevoie de o victorie în ultima etapă pentru a spera la calificarea în sferturi. În cealaltă partidă din această grupă, Columbia a învins Qatarul, scor 1-0, și și-a asigurat prezența în sferturile competiției. [citeste]

Actualizata la: 20 iun 2019
Ziarul: HotNews

COPA AMERICA // FOTO Columbia și Argentina merg în „sferturile” competiției » Messi și compania s-au chinuit cu Qatar - 44% - Gazeta Sporturilor
COPA AMERICA // FOTO Columbia și Argentina se califică în „sferturile” competiției » Messi și compania s-au chinuit cu Qatar - 44% - Gazeta Sporturilor
Argentina – Paraguay 1-1 în Copa America. Messi, la un pas de eliminare. VIDEO cu rezumatul - 42% - Fanatik
Copa America 2019 | Programul complet, rezultatele şi situaţia din grupe. Argentina s-a calificat în sferturi după 2-0 cu Qatar - 40% - Pro Sport
ARGENTINA - COLUMBIA 0-2 // Leo Messi, explicații de 40 de minute după eșecul de la Copa America » Ce le-a transmis starul de la Barcelona colegilor - 40% - Gazeta Sporturilor
COPA AMERICA // VIDEO+FOTO Argentina câștigă bronzul la Copa America, după un meci cu scântei în finala mică cu Chile » Messi a fost eliminat - 40% - Gazeta Sporturilor
Columbia – Qatar 1-0 în Copa America. Trupa lui Queiroz, prima calificată în sferturi. VIDEO cu rezumatul - 39% - Fanatik
Copa America 2019 | O nouă dezamăgire pentru Messi? VIDEO | Argentina, record negativ stabilit în eşecul cu Columbia - 38% - Pro Sport
Columbia s-a calificat în sferturila Copa America după 1-0 cu Qatar - 37% - Stiri pe surse
Brazilia – Paraguay 4-3, după penaltyuri, în sferturi la Copa America. Naţionala cariocas a trăit periculos, dar s-a calificat în semifinale! VIDEO cu rezumatul - 37% - Fanatik
Columbia – Paraguay 1-0 în Copa America. VIDEO cu rezumatul - 36% - Fanatik
ARGENTINA - NICARAGUA 5-1 // VIDEO + FOTO Leo Messi-show înainte de Copa America! Gol de senzație marcat de starul Barcei - 36% - Gazeta Sporturilor
Paraguay – Qatar 2-2 VIDEO în Copa America. A înscris Boualem Khoukhi - 36% - Fanatik