Tenis: Caroline Garcia, în finală la Nottingham (WTA)

Jucătoarea franceză de tenis Caroline Garcia, locul 28 mondial şi principala favorită, s-a calificat duminică în finala turneului WTA de la Nottingham (Anglia), cu premii totale de 250.000 de dolari, după ce a... [citeste]

Actualizata la: 17 iun 2019
Ziarul: Jurnalul National

Tenis: Caroline Garcia (Franţa), adversara Gabrielei Ruse în sferturi, la Nottingham (WTA) - 82% - AGERPRES
Tenis LIVE BLOG. Știri, tablou, informații și rezultate de la ATP / WTA Nottingham, Mallorca, Birmingham și Eastbourne. Gabriela Ruse pierde dramatic cu Caroline Garcia - 76% - Fanatik
Tenis: Caroline Garcia, calificare dificilă în sferturile de finală la New Haven (WTA) - 71% - AGERPRES
Caroline Garcia – Gabriela Ruse 4-6, 7-6, 6-1 în sferturi WTA Nottingham. Aproape de o surpriză uriașă - 67% - Fanatik
WTA Nottingham: Caroline Garcia, adversara Gabrielei Ruse în sferturi (Rezultatele zilei) - 67% - HotNews
Gabriela Ruse, victoria carierei! S-a calificat în sferturi şi o aşteaptă pe Caroline Garcia la WTA Nottingham - 66% - Fanatik
WTA Nottingham: Caroline Garcia, campioană după ce a învins-o în tiebreak-ul decisivului pe Donna Vekic - 66% - HotNews
Elena-Gabriela Ruse, eliminată la Nottingham: a pierdut meciul cu Caroline Garcia, scor 4-6, 7-6 (3), 6-1 - 66% - Stiri pe surse
Tenis: Caroline Wozniacki şi Caroline Garcia s-au retras din turneul de la Doha (WTA) - 65% - AGERPRES
Gabriela Ruse, victoria carierei! S-a calificat în sferturi şi joacă azi cu Caroline Garcia pentru SEMIFINALE la WTA Nottingham - 65% - Fanatik
Tenis: Kristina Mladenovic a învins-o pe Caroline Garcia în duelul francez de la Zhengzhou (WTA) - 57% - AGERPRES
Tenis: Sorana Cîrstea, învinsă de Caroline Garcia, în turul al doilea la Madrid (WTA) - 57% - AGERPRES
WTA Strasbourg: Caroline Garcia și Dayana Yastremska se vor duela în finală - 56% - HotNews
Tenis: Croata Donna Vekic, în finală la Nottingham (WTA) - 55% - AGERPRES