Petra Kvitova nu va participa la turneul de la Birmingham, pe care l-a câștigat în ultimii doi ani - www.infoziare.ro

Continuă problemele pentru Petra Kvitova. După ce a ratat participarea la Roland Garros din cauza unei accidentări la antebrațul stâng, cehoaica este nevoită să renunțe și la turneul de la Birmingham, pe care l-a câștigat în 2017 și 2018. [citeste]

Actualizata la: 13 iun 2019
Ziarul: HotNews

Petra Kvitova a câştigat turneul de la Doha - 54% - Europa FM
Petra Kvitova a câștigat turneul de la St. Petersburg - 54% - Libertatea
Petra Kvitova a câștigat turneul WTA de la Stuttgart - 54% - Cancan
Petra Kvitova a câștigat turneul WTA de la St. Petersburg - 54% - Libertatea
Petra Kvitova a câştigat turneul de la Stuttgart. Rocada cu Halep - 53% - DC News
VIDEO Petra Kvitova a câștigat turneul de tenis de la Madrid - 53% - Romania Libera
Petra Kvitova a câştigat turneul de tenis de la Sankt Petersburg - 53% - Romania Libera
Petra Kvitova a învins-o pe Garbine Muguruza şi a CÂŞTIGAT turneul de la Doha - 52% - Mediafax
Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Stuttgart şi o depăşeşte pe Halep în clasamentul mondial - 52% - Mediafax
Petra Kvitova a câștigat turneul de la Sydney, după o finală cu învingătoarea Simonei Halep - 51% - Libertatea
Petra Kvitova a câştigat turneul de la Madrid. Cehoaica, regină pentru a treia oară - 51% - Libertatea
Halep rămâne pe locul 2 WTA. Belinda Bencic a învins-o pe Petra Kvitova şi a câştigat turneul de la Dubai - 51% - Adevarul
Petra Kvitova a câştigat turneul de la Doha, după o revenire de senzaţie în faţa Garbinei Muguruza - 51% - Adevarul
FOTO Petra Kvitova a câștigat turneul de la Stuttgart! Hohote de râs la conferința de presă dinaintea finalei cu Kontaveit - 50% - Gazeta Sporturilor