Croaţia – Danemarca 1-0 VIDEO în meci amical U21, la tineret, înainte de debutul cu România - www.infoziare.ro

Croaţia a învins cu 1-0 printr-un gol marcat în minutul 90+2. Echipa Croaţiei din meciul cu Danemarca: Articol preluat de pe . [citeste]

Actualizata la: 13 iun 2019
Ziarul: Fanatik

Fotbal: România U21 - Danemarca U20 1-0, în meci amical - 45% - AGERPRES
Fotbal: România U21 - Danemarca U20 1-0, în meci amical - 45% - Jurnalul National
Albania – Ţara Galilor 2-1 VIDEO în meci amical U21, la tineret - 43% - Fanatik
LIVE BLOG România U21 la EURO 2019. Toate informațiile din Italia. VIDEO. Croaţia a învins aseară, în minutul 90+2, în ultimul amical înainte de meciul cu tricolorii - 43% - Fanatik
ROMÂNIA-FRANȚA LIVE VIDEO STREAM ONLINE la Campionatul European de Tineret U21. Mesajul lui Gheorghe Hagi înainte de meci VIDEO - 42% - Antena 3
România U21 va face un meci mare la debutul la EURO. Ce promite Ianis Hagi în partida cu Croaţia - 42% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca, de la 21:00. Dalic pune tot ce are mai bun în lupta pentru sferturi! Eriksen e vârf de lance la echipa lui Hareide. FOTO | Singurul român din Danemarca e cu ochii pe meci - 41% - Pro Sport
ROMÂNIA U21 - DANEMARCA U20 // CORESPONDENȚĂ GSP DIN SPANIA: VIDEO + FOTO Jucătorii naționalei U21, relaxare înainte meciului cu Danemarca » Plimbare prin centrul orașului și voie bună - 39% - Gazeta Sporturilor