Jucătorii lui Liverpool au primit carcase de aur personalizate pentru telefoane după ce au câștigat Champions League. Cât costă una - www.infoziare.ro

Liverpool a câștigat finala UEFA Champions League pentru a șasea oară în istoria clubului, învingând-o cu 2-0 în marea finală pe Tottenham.  Jucătorii lui Liverpool au primit carcase de aur personalizate pentru telefoane Jucătorii lui Jurgen Klopp au primit recent un cadou superb din partea sponsorului iDesign Gold, care le-a pregătit telefoane iPhone X cu […] Articol preluat de pe . [citeste]

Actualizata la: 13 iun 2019
Ziarul: Fanatik

Liverpool a câştigat Champions League după 2-0 în finala cu Tottenham. "Cormoranii", al şaselea trofeu din istorie VIDEO - 36% - RomaniaTV
Liverpool a câştigat Champions League după 2-0 în finala cu Tottenham. "Cormoranii", al şaptelea trofeu din istorie VIDEO - 36% - RomaniaTV
Finala Champions League | Liverpool şi Real Madrid se reîntâlnesc după patru ani. Istoria meciurilor directe şi jucătorii care au supravieţuit în vestiarul celor doi giganţi - 36% - Mediafax
VIDEO+FOTO Kinsey Wolanski, mesaje de la jucătorii lui Liverpool după finala Champions League: „Inimioare și înregistrare audio” + Cum a fost totul pus la cale & Imagini nemaivăzute de la stadion - 35% - Gazeta Sporturilor
Liverpool a câștigat UEFA Champions League, pentru a șasea oară în istorie. A învins-o în finală pe Tottenham Hotspur, cu 2-0. - 35% - Biziday
UEFA Champions League. Tottenham s-a calificat în finală, unde o va întâlni pe Liverpool. A câștigat returul cu Ajax Amsterdam cu 3-2, după 0-1 în tur, printr-un gol marcat în prelungirile partidei. - 34% - Biziday
UEFA Champions League. Liverpool a câştigat, scor 2 - 0, Liga Campionilor în finala cu Tottenham - 33% - Stirile PRO TV
ROMA - LIVERPOOL // VIDEO Reacția antrenorului Romei după eliminarea din Champions League: "Asta m-a înnebunit cu Liverpool" - 33% - Gazeta Sporturilor
TOTTENHAM - LIVERPOOL 0-2 // Liverpool a schimbat clasamentul all time după finala de aseară! Care sunt echipele cu cele mai multe trofee Champions League în palmares - 32% - Gazeta Sporturilor
VIDEO 7 mai, zi neagră pentru Barcelona - Catalanii, eliminați din Champions League după 0-4 cu Liverpool pe Anfield - 32% - HotNews
Samsung ar putea oferi propriile carcase personalizate pentru smartphone-uri (Accesorii) - 32% - B365
Liverpool, primul transfer după ce a pierdut finala Champions League » A adus un brazilian pentru 55 de milioane de euro - 31% - Gazeta Sporturilor
Finala UEFA Champions League. Liverpool a câştigat Liga Campionilor în finala cu Tottenham - 31% - Stirile PRO TV