MANCHESTER CITY - WATFORD 6-0 // FOTO Game, set, Guardiola! Mașinăria de fotbal a lui Pep a luat și Cupa Angliei, după 6-0 în finala cu Watford! - www.infoziare.ro

Manchester City și-a adjudecat Cupa Angliei și a reușit tripla în acest sezon, după ce mașinăria de fotbal a lui Pep Guardiola câștigase și campionatul și Cupa Ligii. „Cetățenii” n-au avut milă în finală de Watford, pe care au învins-o cu un incredibil 6-0. Problema câștigătoarei nu s-a pus în niciun moment, iar City a condus încă de la pauză cu 2-0, după reușitele lui David Silva și Sterling. ... [citeste]

Actualizata la: 19 mai 2019

Manchester City – Watford 6-0 în finala Cupei Angliei. Recorduri incredibile atinse de echipa lui Guardiola. Video - 53% - Fanatik
​Cupa Angliei: Watford revine de la 2-0, trimite meciul în prelungiri și se califică în finală după 3-2 cu Wolverhampton / Duel cu Manchester City în ultimul act - 52% - HotNews
Manchester City, de neoprit în Anglia! Echipa lui Pep Guardiola a cucerit al treilea trofeu al sezonului, după ce a spulberat-o pe Watford - 42% - Pro Sport
Fotbal: Manchester City, scor de maidan cu Watford, 8-0 în Premier League - 39% - AGERPRES
WATFORD - CHELSEA 4-1. VIDEO Dezastru la Chelsea! Campioana Angliei a fost umilită de Watford după ce în minutul 84 scorul era 1-1 - 39% - Gazeta Sporturilor
Fotbal: Watford, prima echipă calificată în sferturile de finală ale Cupei Angliei - 38% - AGERPRES
MANCHESTER CITY - WATFORD 3-1 // FOTO City, tot mai aproape de titlu! Raheem Sterling, hatrick de senzație în doar 13 minute - 38% - Gazeta Sporturilor
Guardiola și-a ieșit din minți după eliminarea lui Manchester City din Cupa Angliei - 38% - Realitatea TV
Fotbal: Manchester City a realizat tripla, după ce a cucerit şi Cupa Angliei - 35% - AGERPRES
Manchester City – Watford 3-1 VIDEO în Premier League. Hat-trick de senzație reușit de Sterling, iar City pune presiune pe Liverpool - 35% - Fanatik
​VIDEO Premier League: Manchester City a demolat-o pe Watford, scor 8-0 - 34% - HotNews
Fotbal: Manchester City, victorie categorică în Cupa Angliei - 33% - AGERPRES
VIDEO Manchester City, de neoprit în Premier League » În minutul 18, o conducea cu 5-0 pe Watford! » Cât s-a terminat meciul - 33% - Gazeta Sporturilor
Manchester City – Watford 8-0 în Premier League. Cea mai categorică victorie din istoria „cetățenilor”. VIDEO cu rezumatul - 33% - Fanatik