Volei Alba Blaj a câştigat Cupa României la volei feminin (3-1 vs CSM Târgoviște) - www.infoziare.ro

Campioana din 2019 la volei feminin, Volei Alba Blaj, a câştigat, miercuri, şi Cupa României, după ce a învins în finala Turneului Final Four de la Alexandria, formaţia CSM Târgovişte, cu scorul de 3-1. [citeste]

Actualizata la: 16 mai 2019
Ziarul: HotNews

Volei Alba Blaj a făcut eventul: a câștigat finala Cupei României la volei feminin cu CSM Târgoviște - 90% - Gazeta Sporturilor
Volei feminin: CSM Volei Alba Blaj şi CSM Târgovişte, în semifinalele Cupei României - 83% - AGERPRES
Volei feminin: CSM Volei Alba Blaj a câştigat clar în Cupa CEV - 82% - AGERPRES
Volei Alba Blaj a câştigat Cupa României, după victoria în faţa CSM Târgovişte - 79% - Adevarul
Volei feminin. CSM Târgovişte a pierdut, acasă, în faţa CS Volei Alba Blaj - 77% - Adevarul
Campioana Volei Alba Blaj a bătut la Târgoviște. Rezultatele etapei a 14-a din Divizia A1 la volei feminin - 77% - Libertatea
Volei feminin: Semifinală românească în Cupa CEV, CSM Volei Alba Blaj - Ştiinţa Bacău - 75% - AGERPRES
CSM Volei Alba-Blaj a câştigat derby-ul campionatului de volei feminin - 74% - Libertatea
Volei feminin: CSM Volei Alba-Blaj a câştigat derby-ul campionatului - 74% - AGERPRES
Volei feminin: CSM Volei Alba Blaj, pentru a patra oară campioană a României - 73% - AGERPRES
Volei Alba Blaj, campioana României la volei feminin - 72% - HotNews
Busto Arsizio a câștigat Cupa CEV la volei feminin în fața fetelor de la Alba Blaj - 71% - Libertatea
Volei feminin: Yamamay Busto Arsizio a câştigat Cupa CEV, după o nouă victorie cu CSM Alba-Blaj - 70% - AGERPRES
VOLEI ALBA BLAJ - GALATASARAY // FINAL FOUR VOLEI » Superinterviu cu antrenorul-războinic de la Volei Alba Blaj, Darko Zakoci: ”Sunt dur cu mine! Românii și sârbii nu seamănă la sport” - 69% - Gazeta Sporturilor