​Liga 1, play-out: FC Voluntari vs Concordia Chiajna 2-1 / Tudorie a întors scorul în ultimele minute - www.infoziare.ro

FC Voluntari a învins-o pe Concordia Chiajna, scor 2-1, pe teren propriu, în ultimul meci al etapei a zecea din play-out-ul Ligii 1. În urma acestui rezultat, FC Voluntari s-a distanțat la trei puncte de locul de baraj, ocupat de Hermannstadt, în timp ce echipa lui Adrian Falub rămâne pe ultima poziție, fără prea multe speranțe de salvare. [citeste]

Actualizata la: 16 mai 2019
Ziarul: HotNews

Play-off Liga I, etapa a 13-a: FC Voluntari – Concordia Chiajna 1-1. Grădinaru a deschis scorul. Ivanovici a egalat - 56% - Libertatea
Play-off Liga I, etapa a 13-a: FC Voluntari – Concordia Chiajna 0-1. Grădinaru a deschis scorul. Mutu, pe cracă - 56% - Libertatea
LIVE SCORE | FC Voluntari - Chiajna 2-1. Remontada în derby-ul Ilfovului. Concordia a condus la pauză, dar gazdele au întors scorul - 49% - Pro Sport
Liga 1, play-out: Concordia Chiajna - FC Voluntari 1-2 - 48% - HotNews
Fotbal - Liga I: FC Voluntari - Concordia Chiajna 2-1, în play-out - 48% - AGERPRES
Play-off Liga I, etapa a 13-a: FC Voluntari – Concordia Chiajna (azi, 17.30, Digi, Telekom, Look) - 47% - Libertatea
LIVETEXT Liga 1, play-out, etapa a 8-a: Sepsi OSK – Concordia Chiajna 0-1. Cristescu a deschis scorul - 47% - Libertatea
Liga 1, play-out, etapa a 4-a: Dinamo – Concordia Chiajna 1-0. Hanca deschide scorul | LIVESCORE - 47% - Libertatea
LIVETEXT Liga 1, play-out, prima etapă: Concordia Chiajna – Sepsi Sf. Gheorghe. Marc a deschis scorul - 46% - Libertatea
Liga 1, play-out, etapa a 6-a: Concordia Chiajna – FC Voluntari 0-1. Debutul antrenorului Adrian Mutu - 46% - Libertatea
Play-off Liga I, etapa a 13-a: FC Voluntari – Concordia Chiajna 2-1. Căpățână l-a făcut fericit pe Mutu! - 46% - Libertatea
Play-off Liga I, etapa a 13-a: FC Voluntari – Concordia Chiajna 2-2. Pena a egalat pe final. Mutu, pe cracă! - 45% - Libertatea
Liga 1, play-out, etapa a 6-a: Concordia Chiajna – FC Voluntari (18.00, Digi, Telekom, Look). Debutul antrenorului Adrian Mutu - 45% - Libertatea
Liga 1, play-out, etapa a 6-a: Concordia Chiajna – FC Voluntari 0-1. Debutul antrenorului Adrian Mutu. Italianul Bergodi, în tribună - 44% - Libertatea