Lazio Roma – Atalanta 2-0 VIDEO în Cupa Italiei. Ștefan Radu a ridicat trofeul! - www.infoziare.ro

Lazio Roma – Atalanta 2-0 VIDEO în Cupa Italiei. Ștefan Radu a ridicat trofeul!

UPDATE, 00.00. Lazio Roma s-a impus în fața celor de la Atalanta în finala Cupei Italiei, reușind să-și adjudece trofeul pe care îl câștigase ultima oară în sezonul 2012-2013.  Partida s-a disputat chiar pe “Stadio Olimpico”, gazda obişnuită a ultimului act din Coppa Italia, iar formaţia lui Radu Ştefan a avut astfel un avantaj datorită […] Articol preluat de pe . [citeste]

Actualizata la: 16 mai 2019
Ziarul: Fanatik

Încă un trofeu pentru Radu Ştefan! Lazio Roma a câştigat Cupa Italiei - 58% - Adevarul
Lazio – Atalanta, finala Cupei Italiei 2019. Victorie pentru capitolinii lui Ștefan Radu - 54% - Libertatea
VIDEO Lazio a câștigat Cupa Italiei (2-0 cu Atalanta) - 52% - HotNews
Ștefan Radu, eliminat în meciul Inter – Lazio, din Cupa Italiei. Romanii, calificați în semifinale - 48% - Libertatea
Lazio Roma s-a calificat în finala Cupei Italiei după ce a învins AC Milan cu 1-0: Ştefan Radu nu a jucat, din cauza unei accidentări - 47% - Stiri pe surse
Ce rușine! În Cupa Italiei 2019, AS Roma a luat 7 goluri de la Fiorentina. Tot în sferturi, Atalanta a demolat-o pe Juve! - 43% - Libertatea
Ştefan Radu a comis-o din minutul 1 în partida Atalanta – Lazio. Golul egalizator, anulat cu VAR în prelungiri - 43% - Fanatik
Lazio, calificare dramatică la penalty-uri în semifinalele Cupei Italiei! Radu Ştefan, eliminat după o ceartă cu arbitrul! Video - 42% - Fanatik
LAZIO - ROMA 3-0 // VIDEO+FOTO Echipa lui Ștefan Radu își umilește rivala în Derby della Capitale - 41% - Gazeta Sporturilor
Italia, etapa 27. Runda derby-urilor. Ștefan Radu, titular în Lazio – Juventus 0-1. Umilință în Napoli – AS Roma / VIDEO - 41% - Libertatea
Italia, etapa 27. Runda derby-urilor. Ștefan Radu, titular în Lazio – Juventus 0-1. Acum, Napoli – AS Roma / VIDEO - 41% - Libertatea
LAZIO - ROMA 3-0 // FOTO InnamoRadu » Gestul lui Ștefan Radu care i-a dat gata pe fanii laziali: „Să-l punem primarul Romei! Radu, te iubesc!” - 40% - Gazeta Sporturilor
​VIDEO AS Roma și Atalanta, ultimele echipe calificate n sferturile Cupei Italiei - 40% - HotNews