Lazio – Atalanta, finala Cupei Italiei 2019. Victorie pentru capitolinii lui Ștefan Radu - www.infoziare.ro

Lazio - Atalanta, finala Cupei Italiei 2019, s-a încheiat cu succesul capitolinilor, 2-0. Golurile au fost marcate de Milinkovici Savici (82) și Correa (90). Rezervă la start, Ștefan Radu a evoluat din minutul 36, când a intrat în locul lui Bastos. Formația lui Simone Inzaghi a ajuns la șase cupe în palmares (1958, 1998, 2000, […] Post-ul apare prima dată în . [citeste]

Actualizata la: 16 mai 2019
Ziarul: Libertatea

Lazio Roma – Atalanta 2-0 VIDEO în Cupa Italiei. Ștefan Radu a ridicat trofeul! - 49% - Fanatik
Lazio Roma s-a calificat în finala Cupei Italiei după ce a învins AC Milan cu 1-0: Ştefan Radu nu a jucat, din cauza unei accidentări - 49% - Stiri pe surse
Semifinalele Cupei Italiei 2019. Lazio a remizat cu Milan. Rezultat neașteptat în Fiorentina – Atalanta - 47% - Libertatea
Semifinalele Cupei Italiei 2019. Lazio a remizat cu Milan. Fiorentina – Atalanta se joacă diseară - 47% - Libertatea
Radu Ştefan, la un pas de încă un trofeu! Lazio este prima finalistă a Cupei Italiei - 45% - Adevarul
Lazio, calificare dramatică la penalty-uri în semifinalele Cupei Italiei! Radu Ştefan, eliminat după o ceartă cu arbitrul! Video - 43% - Fanatik
Lazio, calificare dramatică la penalty-uri în semifinalele Cupei Italiei! Radu Ştefan a aflat cât va fi suspendat după ce a înjurat arbitrul - 43% - Fanatik
Semifinalele Cupei Italiei. Atalanta – Juventus se joacă în seara aceasta. Mâine e AC Milan – Lazio - 41% - Libertatea
​VIDEO Atalanta, în finala Cupei Italiei (2-1 cu Fiorentina) - 41% - HotNews
Ştefan Radu a comis-o din minutul 1 în partida Atalanta – Lazio. Golul egalizator, anulat cu VAR în prelungiri - 39% - Fanatik
Încă un trofeu pentru Radu Ştefan! Lazio Roma a câştigat Cupa Italiei - 38% - Adevarul
VIDEO Lazio, în finala Cupei Italiei după 1-0 pe San Siro cu AC Milan - 36% - HotNews
Ștefan Radu, eliminat în meciul Inter – Lazio, din Cupa Italiei. Romanii, calificați în semifinale - 36% - Libertatea