Măcel pe teren. Un fotbalist de la Steaua a fost desfigurat VIDEO

Fotbalistul de la Steaua care a fost desfigurat de un adversar la un meci din Liga a 4-a, va fi operat. Medicii au decis că Mihai Cosmin are nevoie de o intervenție chirurgicală de urgență. [citeste]

Actualizata la: 05 mai 2019
Ziarul: RomaniaTV

VIDEO | Un fotbalist al celor de la CSA Steaua a fost bătut de un adversar pe teren. Victima a ajuns la spital, agresorul a fost reținut de poliție! - 54% - Libertatea
VIDEO HAOS la meciul lui CSA Steaua din Liga 4! Un fotbalist a fost făcut KO pe teren, imagini șocante! Marius Lăcătuș a intervenit + partida a fost suspendată în minutul 70 - 52% - Gazeta Sporturilor
Un fotbalist a fost desfigurat în bătaie la Răcari: ”Putea să moară acolo” / VIDEO - 49% - Libertatea
Huliganii au făcut măcel la meciul STEAUA-RAPID, femei şi copii loviţi. Un băieţel a fost cărat pe braţe de jandarmi VIDEO - 43% - RomaniaTV
Fotbalist, la un pas de moarte pe teren! A fost salvat în ultima clipă! (VIDEO) - 42% - B1 TV
VIDEO | Un fotbalist brazilian a fost lovit de fulger pe teren. A supraviețuit! - 42% - Libertatea
VIDEO | Rasism în Bolivia. Un fotbalist a plecat de pe teren în timpul jocului, fără să fi fost eliminat - 40% - Libertatea
VIDEO | Scene incredibile în timpul unui meci. Un fotbalist a fost lovit cu pumnul de un suporter intrat pe teren! O oră mai târziu, a dat gol! - 39% - Libertatea
Măcel în Liga a 4-a! Steaua o demolează pe Venus și pune din nou 3 puncte peste Rapid: a fost 7-0 la pauză - 39% - Gazeta Sporturilor
"Au fost 21 de jucători şi un fotbalist!" MVP-ul Marelui Derby, anunţat în direct: "A fost singur pe teren, o diferenţă fantastică faţă de ce au arătat ceilalţi" - 35% - Pro Sport
VIDEO Fotbalist englez, luat cu ambulanţa de pe teren la UEFA Region’s Cup, organizat în Buzău - 35% - Adevarul
Arad: Un fotbalist de 18 ani s-a accident îngrozitor într-un meci jucat pe un teren înghiţit de apă (VIDEO) - 35% - B1 TV
Arad: Un fotbalist de 18 s-a accident îngrozitor într-un meci jucat pe un teren înghiţit de apă (VIDEO) - 35% - B1 TV