​VIDEO Atalanta, în finala Cupei Italiei (2-1 cu Fiorentina)

Atalanta Bergamo s-a calificat în finala Cupei Italiei, joi seară, după ce a învins, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, echipa Fiorentina, în manşa secundă a semifinalelor competiţiei. Golurile învingătorilor au fost marcate de Ilicic ’14 (penalti) şi Gomez ’69. Pentru Fiorentina a înscris Muriel, în minutul 3. [citeste]

Actualizata la: 26 apr 2019
Ziarul: HotNews

Semifinalele Cupei Italiei 2019. Lazio a remizat cu Milan. Rezultat neașteptat în Fiorentina – Atalanta - 76% - Libertatea
Semifinalele Cupei Italiei 2019. Lazio a remizat cu Milan. Fiorentina – Atalanta se joacă diseară - 76% - Libertatea
Lazio – Atalanta, finala Cupei Italiei 2019. Victorie pentru capitolinii lui Ștefan Radu - 67% - Libertatea
​VIDEO AS Roma și Atalanta, ultimele echipe calificate n sferturile Cupei Italiei - 63% - HotNews
Ce rușine! În Cupa Italiei 2019, AS Roma a luat 7 goluri de la Fiorentina. Tot în sferturi, Atalanta a demolat-o pe Juve! - 60% - Libertatea
Semifinalele Cupei Italiei. Atalanta – Juventus se joacă în seara aceasta. Mâine e AC Milan – Lazio - 55% - Libertatea
ATALANTA - JUVENTUS 3-0 // Încă un șoc în sferturile Cupei Italiei: Cristiano Ronaldo & Co, eșec rușinos pe terenul Atalantei! - 55% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Lazio, în finala Cupei Italiei după 1-0 pe San Siro cu AC Milan - 53% - HotNews
VIDEO + FOTO Măcel în finala Cupei Italiei! Juventus o desființează pe AC Milan și câștigă a 4-a Cupă la rând - 51% - Gazeta Sporturilor
FOTO + VIDEO Dramatic! S-a stabilit finala Cupei Italiei » Semifinala Milan - Lazio s-a decis după o loterie nebună la penalty-uri - 49% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Lazio a câștigat Cupa Italiei (2-0 cu Atalanta) - 49% - HotNews
VIDEO Momente EMOȚIONANTE la meciul Atalanta – Fiorentina. Davide Astori a fost omagiat: jucătorul Josip Ilicici a plâns - 48% - Stiri pe surse
Lazio Roma – Atalanta 2-0 VIDEO în Cupa Italiei. Ștefan Radu a ridicat trofeul! - 47% - Fanatik
VIDEO A căzut ca o scândură! Chiricheș, alunecare fatală, iar Napoli e out din Cupa Italiei după 1-2 cu Atalanta - 46% - Gazeta Sporturilor