Costel Gâlcă a ajuns la patru meciuri consecutive fără eşec în Danemarca, dar Vejle are şanse minime să evite barajul pentru retrogradare - www.infoziare.ro

Costel Gâlcă a ajuns la patru meciuri consecutive fără eşec în Danemarca, dar Vejle are şanse minime să evite barajul pentru retrogradare [citeste]

Actualizata la: 19 apr 2019
Ziarul: Pro Sport

Vejle - Vendyssel 1-1 // Costel Gâlcă, salvat în prelungiri la partida de debut din Danemarca! - 34% - Gazeta Sporturilor
Barcelona a ajuns la 33 de meciuri consecutive fără eşec în La Liga după remiza cu Las Palmas - 28% - Mediafax
HORSENS - VEJLE, liveTEXT de la 15:00 » Echipa lui Costel Gâlcă are nevoie de victorie pentru a spera la salvare - 28% - Gazeta Sporturilor
Reghecampf, eşec în Liga Campionilor Asiei. Al Wasl a ajuns la cinci meciuri consecutive fără victorie - 28% - Pro Sport
Barcelona a ajuns la 33 de meciuri consecutive fără eşec în La Liga după remiza cu Las Palmas. VIDEO | Messi, un nou gol de generic - 27% - Pro Sport
Costel Gâlcă, la Vejle BK. Debut greoi: echipa lui a egalat acasă, în prelungiri! - 27% - Libertatea
VIDEO A venit victoria mult așteptată pentru Costel Gâlcă! Vejle a făcut spectacol pe teren propriu: avea 3-0 după jumătate de oră - 27% - Gazeta Sporturilor
Costel Gâlcă, prezentat oficial la Vejle BK. Gruparea daneză, primul adversar al Stelei pe traseul glorios din 1986 - 26% - Libertatea
Costel Gâlcă, victorie la scor în Cupa Danemarcei. Un puşti de 19 ani a înscris toate cele şase goluri ale lui Vejle - 26% - Pro Sport
Ghinion incredibil pentru Costel Gâlcă în Danemarca! VIDEO | Echipa sa a primit gol în ultimul minut. Cât s-a terminat partida - 24% - Pro Sport
VIDEO Coșmar pentru Răzvan Lucescu! PAOK Salonic pierde în minutul 90+7 după 16 meciuri consecutive fără eșec! Poate pierde primul loc în Grecia - 23% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Marius Alexe a marcat după 2 ani » Șanse minime să se salveze de la retrogradare - 22% - Gazeta Sporturilor
Echipa lui Adrian Petre se califică dramatic în play-off-ul campionatului din Danemarca. Costel Gâlcă, ”victima” lui Esbjerg. VIDEO | Gafă incredibilă a portarului în minutul 90+2 - 21% - Pro Sport