Răpusă de efort. Bianca Andreescu a abandonat în optimi la Miami, după 10 victorii consecutive în circuitul WTA. Cronica meciului - www.infoziare.ro

Răpusă de efort. Bianca Andreescu a abandonat în optimi la Miami, după 10 victorii consecutive în circuitul WTA. Cronica meciului [citeste]

Actualizata la: 26 mar 2019
Ziarul: Pro Sport

​WTA Miami: Bianca Andreescu a abandonat în setul secund al meciului cu Anett Kontaveit - 38% - HotNews
Bianca Andreescu, dezamăgită după eliminarea de la Beijing. Ce a spus despre primul eşec după 16 victorii consecutive - 34% - Adevarul
Juan Martin Del Potro, treisprezece victorii consecutive. Argentinianul e în optimi la Miami - 33% - Libertatea
Bianca Andreescu a abandonat la Miami Open - 32% - Jurnalul National
Bianca Andreescu a abandonat în optimile de finală de la Miami - 32% - Jurnalul National
Bianca Andreescu, DE NEOPRIT - A învins-o a doua oară într-o săptămână pe Kerber și ajunge în optimi la Miami - 29% - Stiri pe surse
Turneul de tenis de la Miami 2019, toate detaliile. Accidentată, Bianca a abandonat în ”optimi”. Kerber o acuzase că e o prefăcută - 29% - Libertatea
VIDEO WTA Miami: Bianca Andreescu a ajuns la 30 de victorii în acest sezon (6-3, 6-3 cu Sofia Kenin) - Posibil duel cu Angelique Kerber în turul trei - 29% - HotNews
BIANCA ANDREESCU - CAROLINE WOZNIACKI 6-4, 6-4 // VIDEO+FOTO „Magica” Bianca Andreescu face o victimă de top și se califică în optimi la US Open! - 28% - Gazeta Sporturilor
Bianca Andreescu, VICTORIE pentru a doua oară într-o săptămână împotriva lui Angelique Kerber. Canadianca de origine română ajunge în optimi la Miami - 28% - Mediafax
Miami, tragerea la sorţi | Simona Halep domină un "sfert" care îi poate aduce, din nou, meciuri consecutive cu surorile Williams. Irina Begu - Bianca Andreescu, duel-şoc în primul tur. Bogdan, Cîrstea şi Niculescu şi-au aflat adversarele din calificări - 27% - Pro Sport
SIMONA HALEP - VENUS WILLIAMS // A fost anunțată ora meciului de la Miami. Halep poate face un nou pas spre primul loc + când joacă Bianca Andreescu - 26% - Gazeta Sporturilor
Opt victorii consecutive pentru Real Madrid în LaLiga - Arbitrul meciului a fost înlocuit la pauză, după ce s-a accidentat - 26% - Stiri pe surse
IRINA BEGU - BIANCA ANDREESCU 6-4, 6-7, 2-6 // VIDEO Genă de mare CAMPIOANĂ! Andreescu revine ULUITOR și câștigă la Miami, după ce Begu a avut 5-1 în setul 2 și minge de meci! - 26% - Gazeta Sporturilor