Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '19417987' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

IRINA BEGU - BIANCA ANDREESCU 6-4, 6-7, 2-6 // VIDEO Genă de mare CAMPIOANĂ! Andreescu revine ULUITOR și câștigă la Miami, după ce Begu a avut 5-1 în setul 2 și minge de meci! - www.infoziare.ro

Bianca Andreescu, 18 ani, 24 WTA, a obținut o victorie dramatică în fața Irinei Begu, în turul inaugural de la Miami. Canadianca s-a impus cu 4-6, 7-6 (2), 6-2, după un meci incredibil, în care a revenit de la set și 1-5. Andreescu a salvat  o minge de meci și s-a impus într-un thriller de două ore și 35 de minute.  When you beat Hawkeye @Bandreescu_ #MiamiOpen pic.twitter. ... [citeste]

Actualizata la: 22 mar 2019

IRINA BEGU - BIANCA ANDREESCU 6-4, 6-7, 2-6 // FOTO + VIDEO Genă de mare CAMPIOANĂ! Andreescu revine ULUITOR și câștigă la Miami, după ce Begu a avut 5-1 în setul 2 și minge de meci! - 99% - Gazeta Sporturilor
Irina Begu s-a făcut de râs cu Bianca Andreescu, la Miami: Românca a fost eliminată după ce a condus cu 1-0 la seturi și 5-1 în setul 2, plus o minge de meci - 57% - Stiri pe surse
Andreescu va fi coşmarul lui Begu pentru restul vieţii! Irina a avut minge de meci la 5-1 în setul doi. A urmat un dezastru - 49% - Adevarul
TENIS. Irina Begu, învinsă incredibil la Miami de Bianca Andreescu. Românca a avut minge de set și a pierdut în decisiv - 49% -
Irina Begu, eliminată dramatic de la Miami - A condus cu 1-0 la seturi, 5-1 în al doilea și a ratat și o minge de meci în confruntarea cu Bianca Andreescu - 49% - HotNews
Irina Begu, învinsă de Bianca Andreescu după ce a ratat o minge de meci - 47% - Jurnalul National
Irina Begu – Bianca Andreescu 6-4, 6-7, 2-6 Live Video WTA Miami 2019. Irina a avut set și 5-1, dar pierde dramatic în fața campioanei de la Indian Wells - 45% - Fanatik
BIANCA ANDREESCU - IRINA BEGU // Meciul dintre Bianca Andreescu și Irina Begu a fost amânat » Când e programat meciul - 42% - Gazeta Sporturilor
Irina Begu – Bianca Andreescu, Live Video WTA Miami 2019. Pentru calificarea în turul doi - 41% - Fanatik
FOTO » Sorana Cîrstea câștigă primul meci de la Fed Cup » ACUM se joacă partida dintre Irina Begu și Bianca Andreescu - 41% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT+FOTO » Sorana Cîrstea câștigă primul meci de la Fed Cup » Urmează jocul dintre Irina Begu și Bianca Andreescu - 41% - Gazeta Sporturilor