AC MILAN - INTER 2-3 // VIDEO Spectacol total în Derby della Madonnina: Inter a câștigat un meci incendiar cu AC Milan și și-a devansat rivala în clasament - www.infoziare.ro

Inter a reușit o victorie de senzație în Derby della Madonnina, contra marii rivale AC Milan. Echipa lui Luciano Spalletti s-a impus cu 3-2 la capătul unui meci extrem de spectaculos. Meciul a început, practic, de la 0-1. Vecino a deschis scorul în minutul 3, după pasa lui Lautaro Martinez. Scorul a rămas 0-1 până la pauză, dar partida s-a aprins complet în repriza secundă, când s-au mai înscris patru goluri. ... [citeste]

Actualizata la: 18 mar 2019

FOTO & VIDEO | Spectacol total în Derby della Madonnina! AC Milan şi Inter, meci cu cinci goluri şi coregrafii impresionante - 62% - Pro Sport
liveTEXT, VIDEO și FOTO AC Milan și Inter se întâlnesc ACUM în "Derby della Madonnina" - 50% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT de la 19:30 AC Milan și Inter se întâlnesc în "Derby della Madonnina" - 49% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT AC Milan și Inter se întâlnesc ACUM în "Derby della Madonnina" - 49% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT de la 19:30 AC Milan și Inter se întâlnesc în "Derby della Madonnina" » Echipele de start - 48% - Gazeta Sporturilor
Icardi a decis Derby della Madonnina în prelungiri, după o greşeală a lui Donnarumma! FOTO | Scenografie uluitoare a fanilor "nerazzurrilor". Inter - AC Milan 1-0 - 45% - Pro Sport
Serie A Italia, etapa 35. Juve a câștigat dramatic derby-ul cu Inter Milan. Program și clasament - 40% - Libertatea
INTER - AC MILAN 1-0 // Deznodământ dramatic în Derby della Madonina: golul victoriei a venit în prelungiri! - 38% - Gazeta Sporturilor
AC Milan – Inter Milan 2-3 VIDEO în Serie A. Victorie mare pentru echipa lui Spalletti într-un derby nebun! - 38% - Fanatik
Serie A Italia, etapa 35. Azi, derby-ul Inter Milan – Juventus. Program și clasament - 36% - Libertatea
Fotbal: Inter Milano, învingătoare în "Derby della Madonnina" - 36% - AGERPRES
Serie A Italia, etapa 35. ACUM, derby-ul Inter Milan – Juventus 2-2. Program și clasament - 36% - Libertatea