Give me five, cu Minteuan. Antrenorul are 5 victorii din 5 posibile şi CFR câştigă o deplasare importantă în lupta la titlu. Cronica meciului de la Ovidiu - www.infoziare.ro

Give me five, cu Minteuan. Antrenorul are 5 victorii din 5 posibile şi CFR câştigă o deplasare importantă în lupta la titlu [citeste]

Actualizata la: 17 mar 2019
Ziarul: Pro Sport

VIITORUL - CFR CLUJ 0-1 // Alin Minteuan, după a 5-a victorie la CFR Cluj: „Sunt antrenorul unor campioni, nu mă surprinde nimic” » Ce spune despre lupta la titlu - 27% - Gazeta Sporturilor
Campioana, răpusă în infernul din Bănie. Cristea şi Koljic au făcut diferenţa. Lupta pentru titlu se încinge. Cronica meciului "U" Craiova - CFR Cluj 2-0 - 26% - Pro Sport
16 victorii la rând pentru Lucescu jr! Antrenorul român aşteaptă verdictul care îi poate fi fatal în lupta pentru titlu - 25% - Adevarul
Răpusă de efort. Bianca Andreescu a abandonat în optimi la Miami, după 10 victorii consecutive în circuitul WTA. Cronica meciului - 22% - Pro Sport
EXCLUSIV Alin Minteuan explică de ce FCSB dă chix de 4 ani în lupta pentru titlu: „Gigi Becali te face să te duci în cap ca antrenor” - 22% - Gazeta Sporturilor
Craiova câştigă în Copou şi termină pe podium după 23 de ani. Cronica meciului - 21% - Pro Sport
Lideri de la 11 metri. CFR câştigă la Sepsi cu un penalty în minutul 90 şi rămâne pe primul loc. Cronica meciului - 21% - Pro Sport
Gigi a luat "Cupa Devis". Mangia, învins de Mulţescu, Craiova a fost scoasă din calculele pentru titlu. Cronica meciului - 21% - Pro Sport
FCSB provoacă primul eşec al Craiovei pe noul „Ion Oblemenco” şi mai speră la titlu. Teixeira, decisiv! Cronica meciului care menţine suspansul în Liga 1 - 20% - Pro Sport
”Veni, vidi, vici”. Lullaku s-a întors şi îi pune o piedică importantă FCSB-ului, chiar în prima etapă. Cronica meciului - 20% - Pro Sport
PSG, remiză in-extremis contra lui Napoli. Luptă teribilă pentru calificarea în optimi. Cronica meciului - 20% - Pro Sport
Pe un picior de Pla(n)i(c) spre titlu. Golul din prelungiri al fundaşului salvează egalul pentru FCSB, în finala campionatului. Cronica meciului FCSB - CFR 1-1 - 20% - Pro Sport
Hagi câştigă duelul Generaţiei de Aur cu Dorinel Munteanu! Viitorul a învins Chiajna cu 3-0 şi s-a calificat în optimile Cupei României. Cronica meciului - 20% - Pro Sport
Victorie după 73 de zile şi "adio" zonă roşie! Dinamo câştigă în prelungiri împotriva Voluntariului, cu un gol al lui Salomao din penalty. Cronica meciului - 20% - Pro Sport