FC VOLUNTARI - FCSB 2-2 // FOTO Probleme mari la FCSB! Căpitanul Mihai Pintilii s-a „rupt” după doar 39 de minute și a fost schimbat - www.infoziare.ro

Mihai Pintilii (34 de ani) n-a rezistat decât 39 de minute în partida de la FC Voluntari, încheiată 2-2, și a fost înlocuit de Mihai Teja.  Căpitanul lui FCSB a băgat o alunecare, moment în care a simțit o durere în zona piciorului și a cerut băncii tehnice să fie schimbat. Mihai Teja a reacționat imediat și l-a trimis în teren pe Adrian Stoian, jucător intrat în dizgrația lui Gigi Becali după ultimele evoluții. ... [citeste]

Actualizata la: 03 mar 2019

FCSB - HERMANNSTADT // Mihai Pintilii, căpitanul lui FCSB, revine pe teren după 5 luni și jumătate de pauză - 46% - Gazeta Sporturilor
Mihai Pintilii a revenit la antrenamentele FCSB-ului. Șanse mari să prindă minute cu Astra Giurgiu - 42% - Fanatik
Mihai Pintilii va sta o lună departe de gazon! Căpitanul FCSB ratează derby-ul cu Dinamo - 38% - Fanatik
DECLARAŢIA SERII vine de la Mihai Pintilii, omul cu "sutele". Unde "bate" căpitanul de la FCSB - 38% - Pro Sport
Seria neagră de accidentări a lui Mihai Pintilii! Căpitanul FCSB a ratat peste 50 de meciuri în ultimii trei ani - 38% - Fanatik
LIVE BLOG | Astra - FCSB. Probleme pentru Dică, încă un jucător are probleme medicale şi a fost înlocuit. Accident pentru SMURD: vicecampionii au punctat de două ori în patru minute. Gol de generic reuşit de Pintilii - 37% - Pro Sport
FCSB - FC VOLUNTARI » FOTO Arena Națională n-a schimbat nimic: asistență rușinoasă la meciul FCSB-ului - 37% - Gazeta Sporturilor
Meme Stoica îi pregătește locul de director sportiv lui Mihai Pintilii. Când se va retrage, căpitanul ar urma să rămână în cadrul FCSB - 37% - Fanatik
FCSB - CFR CLUJ // VIDEO Mihai Pintilii s-a „rupt” în prima repriză! Ce nu s-a văzut la TV: gesturi disperate ale lui Mache - 36% - Gazeta Sporturilor
FCSB - SLOVAN LIBEREC 0-2. Mihai Pintilii, moment neașteptat cu oficialul FCSB după eliminarea din Europa League: „Du-te, bă, de aici!” - 36% - Gazeta Sporturilor
MLADA BOLESLAV - FCSB // VIDEO + FOTO FCSB a făcut antrenamentul oficial înaintea meciului din turul III al Europa League! Mihai Pintilii ar putea debuta în acest sezon - 36% - Gazeta Sporturilor
Mihai Bălaşa, gafă după gafă la FCSB! A greşit la golul Astrei şi a fost schimbat după 39 de minute - 36% - Fanatik
Harlem Gnohere și Mihai Pintilii, probleme la FCSB? “Și-au asumat și vor plăti!” - 36% - Fanatik
VIDEO Vești excelente pentru FCSB! Mihai Teja „i-a rupt” pe jucători, ce se întâmplă cu Pintilii și Teixeira + un invitat atipic preluat de MM - 35% - Gazeta Sporturilor