Liverpool – Watford 5-0 VIDEO în Premier League. Mane, gol senzaţional cu călcâiul, de la 11 metri! - www.infoziare.ro

A fost spectacol pe Anfield Road acolo unde Liverpool s-a distrat cu Watford. Golul de 2-0 marcat de Sadio Mane a făcut toți banii și a ridicat asistența în picioare. Senegalezul a rămas singur în careu fiind scăpat din marcaj, a preluat lung, dar a găsit o modalitate perfectă a de a înscris. A trimis […] Articol preluat de pe . [citeste]

Actualizata la: 28 feb 2019
Ziarul: Fanatik

Liverpool – Huddersfield 5-0 VIDEO în Premier League. Salah și Mane, antrenament înaintea duelului cu Barcelona din Ligă - 45% - Fanatik
Thriller pe Anfield! VIDEO | Liverpool şi City au oferit cel mai NEBUN meci al sezonului din Premier League. Goluri FABULOASE înscrise de Mane, Firmino şi Salah - 42% - Pro Sport
VIDEO Senzațional! Liverpool e back in business în Premier League! Victorie în ultimul minut cu Burnley - 42% - Gazeta Sporturilor
Manchester City – Watford 3-1 VIDEO în Premier League. Hat-trick de senzație reușit de Sterling, iar City pune presiune pe Liverpool - 42% - Fanatik
​​Premier League: Liverpool vs Burnley 4-2 / Duble pentru Firmino și Mane; Chelsea a egalat-o pe Wolverhampton în prelungiri (1-1) - 41% - HotNews
Scoruri de handbal înregistrate în Premier League: Victorie cu 5-0 pentru liderul Liverpool cu Watford; Arsenal, 5-1 cu Bournemouth; - 40% - Stiri pe surse
Premier League 2019, etapa a 28-a. Liverpool i-a umilit pe cei de la Watford. Man. City ține aproape. Chelsea a trecut de Spurs - 40% - Libertatea
Watford – Arsenal 0-1 VIDEO în Premier League. Aubameyang a marcat cel mai ușor gol din carieră - 36% - Fanatik
​VIDEO Florin Andone a marcat pentru Britghton în meciul cu Watford din Premier League - 36% - HotNews
WATFORD - SOUTHAMPTON 1-1 // VIDEO Direct în istorie: Shane Long a înscris cel mai rapid gol din Premier League! - 35% - Gazeta Sporturilor
VIDEO | Premier League 2019, etapa a 33-a. Everton a trecut de Arsenal. Rezultate. City – Watford, finala Cupei - 35% - Libertatea
EVERTON - LIVERPOOL 0-0 // VIDEO Schimbare de lider în Premier League: City revine FANTASTIC de la 6 puncte și o răstoarnă pe Liverpool! - 34% - Gazeta Sporturilor