Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '19377160' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Portarul Craiovei, Mirko Pigliacelli, l-a uimit pe legendarul Rică Răducanu: ”E nebun!” - www.infoziare.ro

Știința a pierdut derby-ul cu FCSB, scor 3-2, disputat duminică seară, pe Arena Națională din Capitală, dar oltenii se consolează cu faptul că portarul Mirko Pigliacelli, 25 de ani, a intrat în istoria campionatului României, grație golului marcat din penalty, în minutul 39. Italianul a devenit al 27-lea portar care a marcat în Liga 1. Derby-ul […] Post-ul apare prima dată în . [citeste]

Actualizata la: 26 feb 2019
Ziarul: Libertatea

Mirko Pigliacelli a ieșit în sfârșit din carantină! 54 de zile a stat în izolare portarul Craiovei - 45% - Fanatik
Mirko Pigliacelli, dorit în Serie A » Cagliari și Parma îl vor pe portarul lui CSU Craiova - 36% - Gazeta Sporturilor
FCSB - CS U CRAIOVA // VIDEO FABULOOOOS! Mirko Pigliacelli, portarul oltenilor, a marcat în poarta lui Bălgrădean - 35% - Gazeta Sporturilor
A sărbătorit Mirko Pigliacelli plecarea lui Victor Pițurcă de la U Craiova? Portarul italian a postat „artificii” pe Instagram - 35% - Fanatik
Faza care a amuțit Oltenia! Cephas Malele a ratat uluitor, singur cu portarul Mirko Pigliacelli | VIDEO - 34% - Pro Sport
Mirko Pigliacelli, mesaj special pentru fanii Craiovei după plecarea lui Victor Pițurcă. ”Tot timpul m-am simțit oltean!” - 34% - Fanatik
Dinamo, start furibund la Craiova, cu trei ocazii în primele 10 minute. Magaye Gueye a ratat singur cu portarul Mirko Pigliacelli - 34% - Pro Sport
Ceartă violentă între jucătorii Craiovei! Mirko Pigliacelli și Uros Cosic s-au înjurat în prima repriză a meciului Academica Clinceni – Universitatea - 33% - Fanatik
De ce a execut portarul italian Pigliacelli penaltyul Craiovei în meciul cu FCSB - 33% - Adevarul
Legendarul portar Rică Răducanu, internat la Spitalul Colentina din Capitală - 33% - Stiri pe surse
Mirko Pigliacelli, salvatorul Craiovei în prima repriză! Intervenția care poate aduce echipei lui Cristiano Bergodi victoria cu numărul 8 din acest campionat | VIDEO - 32% - Pro Sport
Probleme pentru Rică Răducanu! Cu ce boală a fost diagnostica portarul: "Mi s-a zis să vin pentru că s-ar putea să mor în somn" - 29% - Antena 3
Probleme pentru Rică Răducanu! Cu ce boală a fost diagnostica portarul: "Mi s-a zis să vin pentru că s-ar putea să mor în somn" - 29% - Gazeta Sporturilor