TURNEUL DE LA SHENZHEN // Sorana Cîrstea, debut victorios în noul sezon + Ana Bogdan, zdrobită de Pavlyuchenkova: nu și-a făcut serviciul niciodată în meci! - www.infoziare.ro

Sorana Cîrstea, 28 de ani, 84 WTA, a avasnat în turul secund al turneului de la Shenzhen (China) după ce a învins-o fără emoții pe poloneza Magda Linette, 26 de ani, 81 WTA, scor 6-3, 6-3, Jucătoarea noastră s-a impus categoric, după o oră și 28 de minute de joc. Deși a întâmpinat un start dificil de meci, în care a fost copleșită de forța loviturilor lui Linette, Cîrstea a reușit să reintre rapid în meci. ... [citeste]

Actualizata la: 31 dec 2018

Sorana Cîrstea a ajuns în sferuri la turneul de la Shenzhen - 28% - Digi24
Ana Bogdan - Sorana Cîrstea, la Shenzhen şi Brisbane. Zi de foc - 28% - DC News
Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturi la turneul de la Shenzhen. Monica Niculescu a bătut-o pe Ostapenko şi joacă în optimi - 26% - RomaniaTV
TURNEUL DE LA SHENZHEN // Fără emoții! Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturi după o victorie categorică » Își cunoaște deja adversara - 26% - Gazeta Sporturilor
Continuă şirul de insuccese! Sorana Cîrstea şi Ana Bogdan au încheiat şi turneul de la Miami - 25% - Adevarul
LIVEBLOG Roland Garros 2019. Simona Halep, debut cu Ajla Tomljanovic. Meci infernal pentru Sorana Cîrstea - 24% - Libertatea
SORANA CÎRSTEA - GARBINE MUGURUZA, liveTEXT de la 13:00 » Meci extrem de complicat pentru Sorana Cîrstea în optimi la Doha - 24% - Gazeta Sporturilor
SORANA CÎRSTEA - GARBINE MUGURUZA, liveSCORE de la 13:00 » Meci extrem de complicat pentru Sorana Cîrstea în optimi la Doha - 24% - Gazeta Sporturilor
SORANA CÎRSTEA - GARBINE MUGURUZA, liveTEXT ACUM » Meci extrem de complicat pentru Sorana Cîrstea în optimi la Doha - 24% - Gazeta Sporturilor
Turneul de la Cincinnati. Maria Şarapova, debut victorios - 24% - DC News
SORANA CÎRSTEA - GARBINE MUGURUZA, liveTEXT + VIDEO ACUM » Meci extrem de complicat pentru Sorana Cîrstea în optimi la Doha - 24% - Gazeta Sporturilor
Revenire şi victorie superbă pentru Sorana Cîrstea, după un meci maraton la turneul de la Nurnberg - 24% - Adevarul
LIVEBLOG Turneul de tenis de la US Open 2019. Simona Halep și Ana Bogdan, eliminate în turul II. Sorana Cîrstea, victorie spectaculoasă - 24% - Libertatea