Cât ghinion pentru echipa lui Pantilimon, după ce a condus cu 3-0!

Nottingham Forest a remizat pe terenul lui Norwich, 3-3, în etapa a 24-a din Championship, după ce oaspeții au condus cu 3-0.  Costel Pantilimon a fost integralist la Nottingham, echipă care a deschis scorul în prelungirile primei reprize prin Cash. Robinson a majorat diferența în minutul 65, iar 10 minute mai târziu același Cash a dus scorul la 3-0. N-a fost de ajuns pentru Nottingham pentru a câștiga. ... [citeste]

Actualizata la: 27 dec 2018

Pantilimon, criticat de fani după eşecul lui Forrest. Video. “Trebuie dat afară de la echipă” - 49% - Fanatik
Pantilimon, din nou decisiv pentru echipa sa » Nottingham Forrest este neînvinsă - 48% - Gazeta Sporturilor
Încă un împrumut pentru Pantilimon: va juca la o echipă legendară din Anglia, aflată însă în liga a doua - 46% - Adevarul
Zi neagră pentru Coutinho! Ghinion după ghinion pentru mijlocașul Barcelonei - 45% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Primul gol pentru Eric Bicfalvi în noul sezon din Rusia » Echipa românului a pierdut după ce a condus la pauză - 43% - Gazeta Sporturilor
FC Voluntari - Concordia 2-1. Dramă pentru echipa lui Adrian Falub, după ce a condus aproape tot meciul. Aşa arată clasamentul din play-out - 43% - Pro Sport
Ghinion peste ghinion! După ce i-a fost spartă casa, Teo Trandafir e nevoită să-și amâne și mutarea în noua locuință - 41% - Libertatea
Pantilimon, încă o experienţă ratată: Deportivo La Coruna l-a trimis înapoi la echipa de unde fusese adus - 41% - Adevarul
Ghinion incredibil pentru Costel Gâlcă în Danemarca! VIDEO | Echipa sa a primit gol în ultimul minut. Cât s-a terminat partida - 39% - Pro Sport
Echipa antrenată de Daniel Isăilă, Al Hazem, a pierdut pe teren propriu cu Al Hilal, scor 3-2, după ce a condus cu 2-0 - 39% - Stiri pe surse
CFR CLUJ - DINAMO 3-1 // Țucudean își distruge fosta echipă cu o "dublă" de senzație » Echipa lui Bratu a condus 5 minute, dar nu i-a putut face față campioanei! - 39% - Gazeta Sporturilor
Prima femeie-pilot care a condus echipa americană de acrobaţii aeriene Viper, eliberată din funcţie după mai puţin de o lună - 38% - Adevarul
Repriză de coșmar pentru Tătărușanu » Echipa românului a condus cu 2-0 la pauză, dar până la final a fost umilită! - 37% - Gazeta Sporturilor