FCSB - GAZ METAN // FOTO Moruțan, eliminat direct la Pitești la 4 minute de când intrase pe teren! - www.infoziare.ro

Avantajul numeric al celor de la FCSB cu Gaz Metan s-a spulberat în minutul 69, la 2-1, când Olimpiu Moruțan, intrat pe teren de doar 4 minute, a fost eliminat direct după o intrare extrem de dură asupra lui Marius Constantin. Patru minue. Atât a rezistat pe teren Olimpiu Moruțan, trimis de Dică pe teren în minutul 65, în locul lui Mihai Roman I. ... [citeste]

Actualizata la: 03 dec 2018

FCSB - CFR CLUJ 0-2 // Ce i-a spus Dică lui Moruțan când l-a scos de pe teren după doar 36 de minute - 42% - Gazeta Sporturilor
FOTO | Doar trei minute a stat pe teren Olimpiu Moruţan! Mijlocaşul a primit roşu direct în urma unei intervenţii criminale asupra lui Marius Constantin - 40% - Pro Sport
Meci dezastruos pentru noul jucător al FCSB-ului! A intrat pe teren, dar după 7 minute a fost eliminat - 33% - Pro Sport
Moruțan a dezvăluit ce i-a spus Dică atunci când a intrat pe teren + Ilie Dumitrescu: "E cel mai bun de la FCSB!" - 33% - Gazeta Sporturilor
EXCLUSIV | Omul care i-a "crescut" pe Moruţan şi Golofca: "Pe Olimpiu l-am înjurat atunci când a fost eliminat...Cătălin? Nu l-a vrut MM la FCSB" - 33% - Pro Sport
EXCLUSIV | Omul care "i-a crescut" pe Moruţan şi Golofca: "Pe Olimpiu l-am înjurat atunci când a fost eliminat...Cătălin? Nu l-a vrut Meme la FCSB" - 32% - Pro Sport
FCSB - GAZ METAN // GALERIE FOTO Momentul care a rupt echilibrul la Pitești: eliminare în minutul 38 - 31% - Gazeta Sporturilor
FCSB - GAZ METAN MEDIAȘ // GALERIE FOTO Moment emoționant pentru Dică, la startul meciului de la Pitești - 31% - Gazeta Sporturilor
​CE 2021 U21, preliminarii: România vs Ucraina 3-0 / Moruțan și Petre au înscris; Marin, eliminat la un minut după ce a intrat pe teren - 30% - HotNews
FCSB - GAZ METAN 2-1 // Dică: "Puteam să le dăm 7!" » Cum a comentat eliminarea lui Moruțan - 29% - Gazeta Sporturilor
Liga 1, etapa 4. Gaz Metan – FCSB 1-3. Moruțan, Gnohere și Coman au întors după pauză - 29% - Libertatea
FCSB - GAZ METAN 2-0 // Basarab Panduru nu s-a mai abținut și l-a ironizat pe Olimpiu Moruțan: „Nu-i spune și lui nimeni asta?” - 28% - Gazeta Sporturilor
FCSB - GAZ METAN 2-1 // Ce l-a nemulțumit pe Gigi Becali în victoria de la Pitești: "Posibil să fie din cauza antrenorului" » Ce șanse au Fortes și Olaru să vină la FCSB - 28% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG | România U19 - Ucraina U19 1-2. Final incredibil de meci! Moruţan a deschis scorul şi a fost eliminat, apoi ucrainenii au întors scorul în ultimele 10 minute - 28% - Pro Sport