Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '19193933' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Victorie după 73 de zile şi "adio" zonă roşie! Dinamo câştigă în prelungiri împotriva Voluntariului, cu un gol al lui Salomao din penalty. Cronica meciului - www.infoziare.ro

[citeste]

Actualizata la: 06 noi 2018
Ziarul: Pro Sport

Gnohere, salvarea lui Dică. CFR - FCSB 1-1, după un derby cu două roşii, un penalty şi un gol în prelungiri. Cronica meciului - 33% - Pro Sport
FC Voluntari - Dinamo 0-1 // VIDEO+FOTO » Salomao dă lovitura în prelungiri din penalty și oprește criza lui Dinamo! - 33% - Gazeta Sporturilor
Mangia, executat de Camora! CFR pune presiune pe FCSB, după 1-0 cu CS U Craiova. Gustavo a ratat un penalty în prelungiri. Cronica meciului - 32% - Pro Sport
FC Voluntari - Dinamo 0-1. "Câinii" respiră! Salomao a marcat în prelungiri, de la 11 metri. Căpitanul Nistor a refuzat să execute penalty-ul. Cum arată clasamentul - 30% - Pro Sport
Lideri de la 11 metri. CFR câştigă la Sepsi cu un penalty în minutul 90 şi rămâne pe primul loc. Cronica meciului - 28% - Pro Sport
Gaz Metan se impune cu 1-0 în faţa Voluntariului şi scapă de locul retrogradabil. Mutu a ajuns în zona roşie, după un meci în care a avut portarul eliminat - 26% - Pro Sport
Haţegan penalty! CFR pierde două puncte la Iaşi după o lovitură de pedeapsă uşor acordată. Cronica meciului - 24% - Mediafax
Haţegan penalty! CFR pierde două puncte la Iaşi după o lovitură de pedeapsă uşor acordată. Cronica meciului - 24% - Pro Sport
Craiova câştigă în Copou şi termină pe podium după 23 de ani. Cronica meciului - 24% - Pro Sport
PSG a zdrobit Steaua Roşie după înfrângerea cu Liverpool! Neymar a fost de neoprit: hat-trick, cu două goluri din lovitură liberă. Cronica meciului - 24% - Pro Sport
"One-eye Bobby" a răpus PSG în prelungiri! Echipa lui Tuchel, o glumă scumpă. Cronica meciului de pe Anfield - 23% - Pro Sport
Eroul Voluntariului, declarație neașteptată la finalul meciului cu Chindia: "Am crescut la Dinamo, dar visez la titlu în tricoul Rapidului" - 23% - Gazeta Sporturilor
​VIDEO Morata, "dublă" împotriva echipei lui Mircea Lucescu (Dinamo Kiev vs Juventus 0-2) / Club Brugge, victorie obținută în prelungiri - 23% - HotNews
Dinamo – Termalica 1-0. Salomao a marcat din penalty. La polonezi au jucat foștii steliști Iancu și Gabi Matei - 22% - Libertatea