Lideri de la 11 metri. CFR câştigă la Sepsi cu un penalty în minutul 90 şi rămâne pe primul loc. Cronica meciului - www.infoziare.ro

Cronica meciului Sepsi - CFR Cluj 1-2. [citeste]

Actualizata la: 29 oct 2018
Ziarul: Pro Sport

Genul programului: thriller! CFR - Gaz Metan, 2-2. Echipa lui Teja a condus cu 2-0, iar Culio a ratat penalty în minutul 94. Cronica meciului - 43% - Pro Sport
GALERIE FOTO Fază controversată în minutul 34 al meciului Viitorul - Sepsi » Oaspeții au cerut penalty, Colțescu a dat galben pentru simulare - 40% - Gazeta Sporturilor
Victorie după 73 de zile şi "adio" zonă roşie! Dinamo câştigă în prelungiri împotriva Voluntariului, cu un gol al lui Salomao din penalty. Cronica meciului - 39% - Pro Sport
Omrani şi victoria în care nu mai credea nimeni. CFR a câştigat primul meci din play-off, în minutul 93. Cronica meciului CFR Cluj - CSM Poli Iaşi - 38% - Pro Sport
FCSB rămâne în Hora pentru titlu. Piglia... Ceni! Portarul oltenilor l-a imitat pe celebrul Rogerio Ceni şi a înscris din penalty. Cronica meciului FCSB - U Craiova 3-2 - 35% - Pro Sport
SEPSI - VOLUNTARI / liveTEXT ACUM FOTO Gol din penalty în minutul 45 - 33% - Gazeta Sporturilor
Gnohere, salvarea lui Dică. CFR - FCSB 1-1, după un derby cu două roşii, un penalty şi un gol în prelungiri. Cronica meciului - 32% - Pro Sport
Calificare controversată pentru campioana Europei! Juventus a revenit de la 3-0, dar Ronaldo le-a refuzat italienilor un nou miracol. Cronica meciului decis în minutul 90+7 - 31% - Pro Sport
SEPSI - FCSB 0-0 // Fază controversată în repriza a doua: covăsnenii au cerut penalty în minutul 65 + verdictul lui Crăciunescu - 31% - Gazeta Sporturilor
FCSB, privată de un penalty în minutul 26 al derby-ului cu CFR Cluj! Balaj: “11 metri şi galben!” FOTO - 31% - Fanatik
Haţegan penalty! CFR pierde două puncte la Iaşi după o lovitură de pedeapsă uşor acordată. Cronica meciului - 31% - Pro Sport
Haţegan penalty! CFR pierde două puncte la Iaşi după o lovitură de pedeapsă uşor acordată. Cronica meciului - 31% - Mediafax
Craiova câştigă în Copou şi termină pe podium după 23 de ani. Cronica meciului - 31% - Pro Sport
Mangia, executat de Camora! CFR pune presiune pe FCSB, după 1-0 cu CS U Craiova. Gustavo a ratat un penalty în prelungiri. Cronica meciului - 31% - Pro Sport