Catastrofă pentru Reghecampf în Emirate! Al-Wahda, umilită acasă

Al-Wahda, echipa antrenată de către Laurenţiu Reghecampf, a pierdut meciul de pe teren propriu cu Al Dhafra de o manieră categorică. [citeste]

Actualizata la: 21 oct 2018
Ziarul: Realitatea TV

Victorie importantă pentru Reghecampf & Co. Al Wahda a urcat pe locul 2 în Emirate - 56% - Pro Sport
O nouă performanţă pentru Laurenţiu Reghecampf în Emirate! Al Wahda s-a calificat în finala Cupei - 55% - Pro Sport
Înfrângere usturătoare pentru Reghecampf în Emirate. Al Wahda era condusă cu 3-0 în minutul 23. Cât s-a terminat meciul - 55% - Pro Sport
Final de campionat pentru Reghecampf! Performanţă foarte bună cu Al Wahda, la primul sezon în Emirate - 54% - Pro Sport
Reghecampf ţine aproape de lider, în Emirate. Victorie spectaculoasă pentru Al Wahda în ultima etapă de campionat, contra campioanei en-titre - 52% - Pro Sport
Reghecampf a devenit vicecampion în Emirate. Al Wahda va juca în Liga Campionilor Asiei - 52% - Libertatea
Reghecampf, de neoprit în Emirate! Al Wahda a ajuns la 15 meciuri fără înfrângere şi e din nou lider - 52% - Pro Sport
Reghecampf a câştigat un nou trofeu în Emirate! Al Wahda a terminat finala cu doi oameni mai puţin pe teren - 51% - Pro Sport
Reghecampf respiră în Emirate! Al Wahda a câştigat după patru meciuri fără victorie - 51% - Pro Sport
Ce şansă a ratat Reghecampf! Al Wahda a remizat cu ultima clasată şi a pierdut ocazia de a fi lider în Emirate - 51% - Pro Sport
Al Wahda, echipa lui Reghecampf, umilită de Lokomotiv Tașken, în Liga Campionilor Asiei - 49% - Libertatea
Al-Wahda, echipa lui Reghecampf, umilită de Lokomotiv Tașken, în Liga Campionilor Asiei la fotbal - 49% - Libertatea
Reghecampf, lider în Emirate! Al Wahda a învins o contracandidată la titlu după un meci dramatic, cu şapte goluri şi un penalty ratat în ultimul minut - 48% - Pro Sport
VIDEO | Cum aperi un penalty în minutul 99, când echipa ta conduce cu 4-3. Portarul în care Tene a avut încredere 100%, intervenţie de zile mari. Al Wahda, echipa antrenată de Reghecampf, e prima în Emirate. Aşa s-au marcat cele 7 goluri - 44% - Pro Sport