FCSB s-a chinuit cu Unirea Alba Iulia: S-a calificat în optimile Cupei României cu golul lui Rusescu, din minutul 85 - www.infoziare.ro

FCSB s-a calificat în optimile de finală ale Cupei României, după ce a învins, joi seară, în deplasare, cu scorul de 1-0, echipa Unirea Alba Iulia, în 16-imile competiţiei.Golul a fost marcat de Rusescu, în minutul 85.În minutul 90+2, Florin Tănase a ratat un penalti. [citeste]

Actualizata la: 28 sep 2018
Ziarul: Stiri pe surse

LIVE BLOG | Unirea Alba Iulia - FCSB 0-1. Vicecampioana merge în optimile Cupei României, după un meci în care s-a chinuit. Rusescu, singurul marcator - 70% - Pro Sport
Cupa României. Alba Iulia – FCSB 0-1. Calificare în ”optimi” cu emoții! Rusescu, salvator - 38% - Cancan
LIVE BLOG 16-imi Cupa României - ziua 3 | FCSB s-a chinuit pentru o victorie la limită cu Unirea Alba Iulia. Rapid, învinsă în Giuleşti de echipa stelistului Erik Lincar. Gazul evită la lovituri de departajare umilinţa cu Rădăuţiul. Cele 16 echipe calificate în optimi - 38% - Pro Sport
UNIREA ALBA IULIA - FCSB 0-1 // Jucătorii Unirii Alba Iulia, surprinși de adversari: "Nu ne așteptam să vedem o echipă atât de slabă a FCSB-ului!" - 37% - Gazeta Sporturilor
Dinamo s-a calificat în optimile de finală ale Cupei României, după ce a eliminat-o pe Dacia Unirea Brăila, scor 3-1, într-un meci cu 2 eliminați - 37% - Stiri pe surse
Dacia Unirea Brăila - Dinamo 1-3. Dublă şi pasă decisivă pentru Nistor la debutul lui "Clau-gol"! "Câinii" s-au calificat în optimile Cupei României - 36% - Pro Sport
FCSB s-a calificat în optimile Cupei României, după 2-0 cu Metaloglobus - 36% - Stiri pe surse
UNIREA ALBA IULIA - FCSB 0-1 // Cum și-a ales Silviu Mureșan numărul 1, deși este atacant la Alba Iulia: "De fapt eu voiam 21" - 36% - Gazeta Sporturilor
UNIREA ALBA IULIA - FCSB 0-1 // Cum a văzut Becali meciul echipei sale cu Alba Iulia: "Ne-am distrat" + Jucătorul pe care-l va folosi de acum pe un post-cheie - 35% - Gazeta Sporturilor
50 de lei biletul, frig şi rezervele FCSB. Entuziasm la Zlatna, acolo unde vicecampioana învinge greu Unirea Alba Iulia în Cupa României - 33% - Pro Sport
VIDEO Chin și jale! FCSB merge în "optimile" Cupei după un gol marcat în minutul 85 - 31% - Gazeta Sporturilor
UNIREA ALBA IULIA - FCSB 0-1 // Dică explică de ce a jucat FCSB atât de slab cu o echipă de Liga a 3-a: "Mă gândeam la prelungiri" - 31% - Gazeta Sporturilor
Universitatea Craiova s-a calificat în optimile Cupei României - 31% - Romania Libera
Universitatea Craiova s-a calificat în optimile de finală ale Cupei României - 30% - Mediafax