GAZ METAN - FCSB 1-3. GALERIE FOTO Recuperatorul » Introdus la pauză, Gnohere fost eroul remontadei FCSB-ului la Mediaș! - www.infoziare.ro

FCSB s-a impus în deplasarea de la Mediaș, scor 3-1, după ce la pauză era condusă, și trece momentan pe poziția secundă a clasamentului. Prima repriză le-a aparținut gazdelor. FCSB a fost apatică, nu a trimis niciun șut pe spațiul porții adverse și a fost pedepsită în minutul 31. Boubacar Fofana a reluat din prima după o lovitură de colț. Mingea a fost deviată de Junior Morais și a intrat în poartă, la colțul scurt. ... [citeste]

Actualizata la: 13 aug 2018

Gaz Metan Mediaș - FCSB, liveTEXT, VIDEO, FOTO ACUM! Dică face două schimbări la pauză - 34% - Gazeta Sporturilor
FCSB - GAZ METAN MEDIAȘ // GALERIE FOTO Moment emoționant pentru Dică, la startul meciului de la Pitești - 33% - Gazeta Sporturilor
Gaz Metan Mediaş - FCSB 1-3. Gnohere, decisiv în revenirea echipei lui Dică - 32% - Jurnalul National
Liga 1, etapa 4. Gaz Metan – FCSB 1-3. Moruțan, Gnohere și Coman au întors după pauză - 31% - Libertatea
Bogdan Vintilă a pregătit ofensiv meciul FCSB – Gaz Metan Mediaș. Gnohere, vârf împins! EXCLUSIV - 31% - Fanatik
GAZ METAN - FCSB 1-2 // Gnohere l-a ironizat pe Budescu după penalty-ul comic de la Mediaș: "Mai bine o mamă de bătaie!" :D - 31% - Gazeta Sporturilor
CSU CRAIOVA - FCSB // GALERIE FOTO Lovitură grea pentru FCSB! Harlem Gnohere a ieșit accidentat în minutul 14 - 31% - Gazeta Sporturilor
Gaz Metan 0-1 FCSB | FCSB câștigă la Mediaș și urcă o poziție în clasament. Gaz Metan rămâne pe ultimul loc din play-off - 31% - Pro Sport
GAZ METAN - FCSB / Cât de slabă a fost FCSB la Mediaș? Pustai: "Până acum noi nici nu ajungeam la poartă" :D - 30% - Gazeta Sporturilor
"Bizonul" a salvat turma! Reacţia lui Gnohere după ce a devenit eroul FCSB-ului: "Am vorbit mult cu Dică în această săptămână" - 30% - Pro Sport
GAZ METAN MEDIAS - STEAUA (FCSB) LIVE VIDEO ONLINE 2018 DIGI SPORT 0-1. LIVE STREAMING TELEKOM GAZ METAN - FCSB - 29% - RomaniaTV