Simona Halep s-a calificat în finală la Rogers Cup. A învins-o în două seturi pe Ashleigh Barty . - www.infoziare.ro

[citeste]

Actualizata la: 12 aug 2018
Ziarul: Biziday

Rogers Cup: Simona Halep face un meci excelent și trece n două seturi de Caroline Garcia/ Urmează Ashleigh Barty - 69% - HotNews
Simona Halep în finala Rogers Cup, după 6-4, 6-1 cu Ashleigh Barty - 63% - Digi24
Ashleigh Barty, noua regină de la Roland Garros. A învins-o pe Marketa Vondrousova în finală în două seturi - 62% - Digi24
SIMONA HALEP - ASHLEIGH BARTY 6-4, 6-1. Simona se califică în finala Rogers Cup - 62% - RomaniaTV
KAROLINA PLISKOVA - ASHLEIGH BARTY 6-7, 3-6 // VIDEO Simona Halep revine pe locul 2 în clasamentul WTA după ce Ashleigh Barty a învins-o pe Karolina Pliskova în finala de la Miami - 61% - Gazeta Sporturilor
SIMONA HALEP - ASHLEIGH BARTY. VIDEO E perfectă! Simona joacă ULUITOR și se califică în finala Rogers Cup » Prima reacție - 60% - Gazeta Sporturilor
Simona Halep a câștigat finala de la Rogers Cup, pentru a doua oară în carieră. A învins-o pe Sloane Stephens în trei seturi. - 60% - Biziday
VIDEO Rogers Cup: Simona Halep vs Ashleigh Barty 6-4, 6-1 / Halep, de neoprit - Calificare fără emoții n finala competiției de la Montreal - 60% - HotNews
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Cincinnati. Liderul WTA a învins-o pe Ashleigh Barty - 60% - Cancan
Svetlana Kuznetsova a învins-o pe Ashleigh Barty şi s-a calificat în finala de la Cincinnati - 55% - Mediafax
Rogers Cup - WTA Montreal. Simona Halep - Ashleigh Barty, scor final - 54% -
Ashleigh Barty a învins-o pe Karolina Pliskova în trei seturi! Liderul mondial dispută duminică finala Turneului Campioanelor cu Elina Svitolina - 54% - Fanatik
Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Madrid. A învins-o pe Belinda Bencic (18 WTA), în trei seturi. Poate redeveni numărul 1 mondial, dacă se impune în finală. - 53% - Biziday
Simona Halep ar putea reedita un meci de la Rogers Cup. O va întâlni pe Ashleigh Barty dacă trece de Ajla Tomljanovic - 51% - Stiri pe surse