Performanță remarcabilă. Ana Maria Popescu a câștigat medalia de argint la spadă la CM de scrimă! - www.infoziare.ro

Ana Maria Popescu a cucerit medalia de argint în proba de spadă a CM de scrimă, care se desfăşoară în China. Românca a cedat în faţa italiencei Mara Navarria, care este numărul 1 mondial la această... [citeste]

Actualizata la: 23 iul 2018
Ziarul: Jurnalul National

Ovidiu Ionescu, performanță remarcabilă la CM de tenis de masă: a câștigat medalia de argint - 55% - Gazeta Sporturilor
Sportiva Ana Maria Popescu a cucerit medalia olimpică de argint la spadă, prima pentru România la Tokyo - 53% - Profit.ro
Scrimă: Ana-Maria Popescu a câştigat Cupa Mondială de spadă de la Doha - 52% - AGERPRES
Scrimă: Ana-Maria Popescu a câştigat Cupa Mondială la spadă de la Tallinn - 52% - AGERPRES
Scrimă: Ana-Maria Popescu a câştigat Grand Prix-ul de spadă de la Budapesta - 52% - AGERPRES
Spadă: Ana Maria Popescu a câștigat medalia de aur la Grand Prix-ul de la Doha - 51% - HotNews
Ana-Maria Popescu a câștigat medalia de bronz la Grand Prix-ul de spadă de la Cali - 51% - Libertatea
Ana-Maria Popescu a câştigat proba de spadă de la Cupa Mondială de Scrimă. Cine au fost adversarele ei (FOTO) - 50% - B1 TV
Ana Maria Popescu a câştigat medalia de aur la scrimă la turneul Grand Prix din Qatar - 50% - Mediafax
JO, scrimă: Ana Maria Popescu, în optimi la spadă - 46% - Stiri pe surse
​CM Scrimă: Ana Maria Popescu, vicecampioană mondială la spadă - 46% - HotNews
Scrimă: Ana Maria Popescu, medalie de aur la Grand Prix-ul de spadă de la Budapesta - 45% - HotNews
Scrimă: Ana-Maria Popescu, desemnată câştigătoarea Cupei Mondiale la spadă - 45% - AGERPRES
Performanță istorică pentru Ana Maria Popescu. A câştigat pentru a patra oară Cupa Mondială la spadă - 45% - Stirile PRO TV