Croația – Danemarca, la Campionatul Mondial de fotbal Rusia 2018: 1-1. Start uluitor de joc, cu două goluri în primele patru minute! S-a intrat în prelungiri - www.infoziare.ro

Croația – Danemarca a fost prefațat de reprezentații celor două echipe, care promit spectacol. Ex-iugoslavii cred că pot produce surpriza la Campionatul Mondial, în timp ce nordicii sunt optimiști, după calificarea în optimi. CROAȚIA – DANEMARCA 1-1 LIVETEXT, AICI. REZULTATELE COMPLETE, AICI. “Cred că veţi vedea altă Danemarcă faţă de cea de până acum. Trebuie […] Post-ul apare prima dată în . [citeste]

Actualizata la: 01 iul 2018
Ziarul: Libertatea

Croația – Danemarca, la Campionatul Mondial de fotbal Rusia 2018: 1-1. Start uluitor de joc, cu două goluri în primele patru minute! - 87% - Libertatea
Croația – Danemarca, la Campionatul Mondial de fotbal Rusia 2018: 1-1. Start uluitor de joc, cu două goluri în primele patru minute! Meciul s-a ”stins” repede - 85% - Libertatea
Croația – Danemarca, la Campionatul Mondial de fotbal Rusia 2018: 1-1. Modrici a ratat un penalty în prelungiri! Loviturile de departajare se execută acum! - 51% - Libertatea
Croația – Danemarca, la Campionatul Mondial de fotbal Rusia 2018: 0-0. Vikingii sunt gata de atac. Echipele de start - 50% - Libertatea
Croația – Danemarca, la Campionatul Mondial de fotbal Rusia 2018 (ora 21.00, TVR 1, TVR HD). Vikingii sunt gata de atac - 44% - Libertatea
Croația – Danemarca, la Campionatul Mondial de fotbal Rusia 2018: 4-3 (1-1, 1-1, după loviturile de departajare). Dramatism total de la punctul cu var - 43% - Libertatea
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca se joacă ACUM! 4 minute de fotbal, 90 de automulţumire. Prelungiri la Novgorod - 41% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca se joacă ACUM! 4 minute de fotbal, 90 de automulţumire. Avem prelungiri la Novgorod - 41% - Pro Sport
Grupa A: Rusia – Arabia Saudită, meciul de deschidere de la Campionatul Mondial de fotbal 2018. Două goluri în prima repriză | LIVESCORE - 38% - Libertatea
Spania – Rusia, în optimile Campionatului Mondial de fotbal Rusia 2018 1-1. Primul meci de la acest turneu final care a intrat în prelungiri - 36% - Libertatea
Campionatul Mondial de Fotbal Rusia 2018! Loturile echipelor din Grupa D: Argentina, Islanda, Croația și Nigeria - 36% - Antena 1
Campionatul Mondial de Fotbal Rusia 2018! Loturile echipelor din Grupa C: Franța, Australia, Peru și Danemarca + programul meciurilor - 35% - Antena 1
Campionatul Mondial de Fotbal Rusia 2018! Loturile echipelor din Grupa D: Argentina, Islanda, Croația și Nigeria + programul meciurilor - 35% - Antena 1
Fotbal: Campionatul Franţei - Mbappe (PSG) a marcat patru goluri în 14 minute - 33% - AGERPRES