Irina Fetecău a câștigat proba de dublu a turneului ITF de la Stuttgart-Vaihingen - www.infoziare.ro

Irina Fetecău a câștigat proba de dublu a turneului ITF de la Stuttgart-Vaihingen. Competiția din Germania a avut premii totale de 25.000$. Fiica jurnalistului de radio Adrian Fetecău a făcut pereche cu o sportivă din Venezuela, Aymet Uzcategui. În finală, Irina și Aymet au învins perechea Carmen Schultheiss (Germania) – Arina Gabriela Vasilescu (România), scor 6-0, […] Post-ul apare prima dată în . [citeste]

Actualizata la: 01 iul 2018
Ziarul: Libertatea

Irina Begu şi Andreea Mitu au câştigat proba de dublu a turneului BRD Open - 47% - Mediafax
​ITF Antalya: Irina Fetecău, n finalele de simplu și de dublu ale turneului - 47% - HotNews
Irina Fetecău, primul trofeu din carieră în ITF Pro Tour. Jucătoarea de la CS Dinamo s-a impus la turneul de 25.000 de dolari de la Canberra, în proba de dublu - 44% - Pro Sport
Irina Fetecău, prima victorie din carieră în ITF Pro Tour. Jucătoarea de la CS Dinamo s-a impus la turneul de 25.000 de dolari de la Canberra, în proba de dublu - 44% - Pro Sport
Irina Fetecău a câștigat titlul la dublu la Canberra. A făcut pereche cu australianca Kaylah McPhee - 43% - Libertatea
Irina Begu şi Monica Niculescu s-au retras din proba de dublu a turneului de la Doha - 39% - Mediafax
Irina Bara, cu titlul pe masă în proba de dublu a turneului de tenis de la Karlsruhe - 39% - Mediafax
Irina Bara, cu titlul pe masă în proba de dublu a turneului de tenis de la Karlsruhe - 39% - Jurnalul National
Simona Halep și Irina Begu au cucerit titlul în proba de dublu a turneului WTA de la Shenzhen - 39% - Jurnalul National
TENIS. Simona Halep și Irina Begu, ELIMINATE din proba de dublu a turneului de la Madrid - 39% -
Irina Bara și Mihaela Buzărnescu au fost eliminate din proba dce dublu a turneului de la Midland - 39% - Romania Libera
Raluca Olaru a câștigat proba de dublu a turneului de la Chicago - 38% - Libertatea
Tenis: Mergea şi Begemann au câştigat proba de dublu a turneului challenger de la Como - 37% - AGERPRES
ITF: Irina Fetecău s-a calificat în finala turneului de la Naples - 37% - HotNews