ROLAND GARROS // Angelique Kerber - Caroline Garcia, liveTEXT de la ora 16:20 » Aflăm adversara Simonei Halep din sferturi de la Roland Garros - www.infoziare.ro

Angelique Kerber, locul 12 WTA, și Caroline Garcia, locul 7, vor juca azi, de la ora 16:20 în optimile turneului de la Roland Garros. Meciul este liveTEXT pe GSP.RO și în direct pe Eurosport. Câștigătoarea acestui meci va juca în sferturi cu Simona Halep. Partida Angelique Kerber - Caroline Garcia se joacă pe terenul "Suzanne Lenglen", Meciul începe după duelul Kevin Andersron - Diego Schwartzman. ... [citeste]

Actualizata la: 04 iun 2018

ROLAND GARROS // Angelique Kerber - Caroline Garcia, liveTEXT de la ora 15:20 » Aflăm adversara Simonei Halep din sferturi de la Roland Garros - 100% - Gazeta Sporturilor
ROLAND GARROS // Angelique Kerber - Caroline Garcia, liveTEXT » Acum aflăm adversara Simonei Halep din sferturi de la Roland Garros - 99% - Gazeta Sporturilor
Angelique Kerber va fi adversara Simonei Halep în sferturi la Roland Garros - 66% - Romania Libera
SIMONA HALEP - ANGELIQUE KERBER, liveTEXT de la ora 15:00 » Meci de foc în sferturi la Roland Garros - 59% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + FOTO ACUM » Simona Halep - Angelique Kerber » Meci de foc în sferturi la Roland Garros - 57% - Gazeta Sporturilor
Angelique Kerber - Simona Halep, în sferturi la Roland Garros - 53% - Digi24
LIVETEXT Simona Halep - Angelique Kerber, un meci pentru semifinale la Roland Garros - 51% - Romania Libera
LIVE TEXT: Simona Halep – Angelique Kerber, în sferturi la Roland Garros. Debut cu break - 51% - Libertatea
LIVE TEXT: Simona Halep – Angelique Kerber, în sferturi la Roland Garros. Simo conduce la directe - 50% - Libertatea
LIVE TEXT: Simona Halep – Angelique Kerber, în sferturi la Roland Garros. Calificarea se joacă în decisiv - 50% - Libertatea
LIVE TEXT: Simona Halep – Angelique Kerber, în sferturi la Roland Garros. Meci pe muchie de cuțit - 50% - Libertatea
LIVE TEXT: Simona Halep – Angelique Kerber, în sferturi la Roland Garros. Primul set, decis la tiebreak - 50% - Libertatea