VIDEO Kayserispor a pierdut din nou, acum fără Șumudică » Săpunaru și-a dat autogol - www.infoziare.ro

Kayserispor l-a demis pe Marius Șumudică sperând să fie provocat un șoc la echipă și formația turcă să-și revină. Nicio șansă însă! Kayseri a pierdut și în ultima etapă din Turcia, scor 2-3 cu Yeni Malatyaspor. Practic meciul n-a avut o importanță prea mare decât o clasare cu un loc mai sus. Cristi Săpunaru a avut o prestație dezastruoasă marcând în propria poartă apărată de Silviu Lung Jr., în minutul 38. ... [citeste]

Actualizata la: 18 mai 2018

După Şumudică, potopul! Kayserispor a pierdut în ultima etapă din Turcia! Săpunaru, autogol! - 76% - Pro Sport
VIDEO | Săpunaru a marcat primul său gol la Kayserispor! Fosta echipă a lui Şumudică a făcut scor în Cupa Turciei - 52% - Pro Sport
LIVE VIDEO | Kayserispor dispută al doilea amical al iernii! Şumudică i-a trimis în teren pe Silviu Lung şi Săpunaru - 51% - Pro Sport
VIDEO înfrângere pentru Șumudică! Kayserispor, învinsă după un meci de coșmar pentru Săpunaru: penalty provocat și eliminare - 49% - Gazeta Sporturilor
Președintele lui Kayserispor, mesaj categoric pentru Marius Șumudică înainte de meciul cu Fenerbahce » Antrenorul nu poate conta pe Lung și Săpunaru - 45% - Gazeta Sporturilor
Coşmar pentru Şumudică! Kayserispor a primit gol în secunda 17, Săpunaru a făcut penalty şi a fost eliminat, iar turcii au ajuns la a cincea înfrângerea din ultimele şase meciuri - 44% - Pro Sport
liveTEXT + VIDEO ACUM Kayserispor - Kasimpașa » Echipa lui Șumudică trece în avantaj - 44% - Gazeta Sporturilor
VIDEO / Săpunaru, gol și scandal la Kayserispor - 42% - Libertatea
liveTEXT + VIDEO Kayserispor joacă ACUM în campionatul Turciei » Repriză secundă dezastruoasă pentru echipa lui Șumudică - 42% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Săpunaru a marcat primul lui gol pentru Kayserispor - 41% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM Kayserispor - Kasimpașa » Start nebun de meci pentru echipa lui Șumudică: egalarea vine în minutul 20 - 41% - Gazeta Sporturilor
LIVE SCORE | Kayserispor - Fenerbahce se joacă ACUM. Şumudică, făcut K.O. în 44 de minute! VIDEO | Visul european, spulberat de "dubla" lui Soldado şi un gol de generic - 41% - Pro Sport
VIDEO Săpunaru a marcat din nou! Românul a fost decisiv pentru Kayserispor - 40% - Gazeta Sporturilor
Dramatic! Înfrângere în minutul 89 pentru Şumudică, în Cupa Turciei! Cum a pierdut Kayserispor - 40% - Pro Sport