Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '18501103' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

FCSB provoacă primul eşec al Craiovei pe noul „Ion Oblemenco” şi mai speră la titlu. Teixeira, decisiv! Cronica meciului care menţine suspansul în Liga 1 - www.infoziare.ro

Primul derby cu FCSB pe noul „Ion Oblemenco” a fost şi cel dintâi meci cu „casa închisă” de la inaugurarea arenei, 30.000 de olteni venind cu speranţa de a întrerupe perioada de 16 ani fără victorie în faţa rivalei. Totodată, Craiova se agăţa de un podium pe care nu mai... [citeste]

Actualizata la: 14 mai 2018
Ziarul: Pro Sport

LIVE BLOG | CS U Craiova - FCSB 0-1. Teixeira a dat lovitura în minutul 86 şi vicecampioana speră la titlu! Prima înfrângere a oltenilor pe noul "Oblemenco". Pintilii şi Morais au fost eliminaţi - 35% - Pro Sport
Teodorovici menţine suspansul cu OUG 114, "cei care speră să nu mai spere" - 26% - Realitatea TV
Pe un picior de Pla(n)i(c) spre titlu. Golul din prelungiri al fundaşului salvează egalul pentru FCSB, în finala campionatului. Cronica meciului FCSB - CFR 1-1 - 24% - Pro Sport
Spiritul „Minunii Blonde”, viu pe „Ion Oblemenco”. Craiova a spart blestemul celor 16 ani fără succes în faţa FCSB-ului. Cronica meciului - 24% - Pro Sport
COTE + liveTEXT // CSU CRAIOVA - FCSB liveTEXT de la ora 21:00 // FCSB, obligată la victorie contra Craiovei pentru a mai spera la titlu! Echipele probabile - 24% - Gazeta Sporturilor
FCSB rămâne în Hora pentru titlu. Piglia... Ceni! Portarul oltenilor l-a imitat pe celebrul Rogerio Ceni şi a înscris din penalty. Cronica meciului FCSB - U Craiova 3-2 - 23% - Pro Sport
CFR Cluj a învins Gaz Metan și menține suspansul în lupta pentru titlu. Dan Petrescu, nervos: ”Nu ne vor campioni. S-au plictist de CFR” - 22% - Libertatea
Șumudică, despre titlul în Liga 1: ”Lupta la titlu se va da FCSB şi CFR Cluj”. Antrenorul Craiovei, pus la colț - 21% - Libertatea
Rezumat Barcelona – Athletic Bilbao 1-0. Leo Messi a fost decisiv în victoria catalanilor, care revin pe primul loc în La Liga | VIDEO cu fazele meciului - 21% - Pro Sport
"Hasta el final, vamos Real". Gafa lui Rafinha a decis blockbuster-ul de la Munchen. Zidane a mutat câştigător la pauză, Heynckes a suferit primul eşec după cinci ani. Cronica meciului de pe Fußball Arena - 21% - Pro Sport
Dennis Man speră că va câștiga primul titlu cu FCSB: „Suntem mult mai bun decât în anii precedenți” - 21% - Fanatik
Dennis Man speră că va câștiga primul titlu cu FCSB: „Suntem mult mai buni decât în anii precedenți” - 21% - Fanatik