Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '18356061' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Mangia, executat de Camora! CFR pune presiune pe FCSB, după 1-0 cu CS U Craiova. Gustavo a ratat un penalty în prelungiri. Cronica meciului - www.infoziare.ro

[citeste]

Actualizata la: 05 mai 2018
Ziarul: Pro Sport

Liga 1 la fotbal, play-out, CFR Cluj – CSU Craiova 1-0. Camora a marcat unicul gol! Gustavo a ratat un penalty în prelungiri! - 48% - Libertatea
Gnohere, salvarea lui Dică. CFR - FCSB 1-1, după un derby cu două roşii, un penalty şi un gol în prelungiri. Cronica meciului - 38% - Pro Sport
FOTO-ȘOC Camora era la un metru de Gustavo în momentul executării penalty-ului din prelungiri! » Verdictul specialistului + ironia lui MM Stoica - 35% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG | CFR Cluj - U Craiova 0-0. FCSB likes this. Mitriţă a ratat un penalty pe final, după un henţ stupid comis de Camora. Ţucudean, cel mai periculos om al campionei - 34% - Pro Sport
FOTO-ȘOC Camora era la un metru de Gustavo în momentul executării penalty-ului din prelungiri! » Verdictul specialistului: "Avram trebuia să dicteze repetarea loviturii" - 34% - Gazeta Sporturilor
FCSB - CS U CRAIOVA // Devis Mangia recunoaște un schimb de replici cu Mihai Stoica! » Ce spune despre penalty-ul executat de portar - 33% - Gazeta Sporturilor
Victorie după 73 de zile şi "adio" zonă roşie! Dinamo câştigă în prelungiri împotriva Voluntariului, cu un gol al lui Salomao din penalty. Cronica meciului - 32% - Pro Sport
FCSB rămâne în Hora pentru titlu. Piglia... Ceni! Portarul oltenilor l-a imitat pe celebrul Rogerio Ceni şi a înscris din penalty. Cronica meciului FCSB - U Craiova 3-2 - 31% - Pro Sport
Mangia, despre penalty-ul ratat de Gustavo: "Asta este o greşeală tehnică". Italianul a avertizat: "Nu vreau să mai aud discutându-se despre acest lucru" - 31% - Pro Sport
CS U CRAIOVA - ASTRA 1-2 // Sorin Cârțu pune presiune pe Craiova și pe Devis Mangia: „Ar fi fost o tragedie dacă era așa” - 30% - Gazeta Sporturilor
Pe un picior de Pla(n)i(c) spre titlu. Golul din prelungiri al fundaşului salvează egalul pentru FCSB, în finala campionatului. Cronica meciului FCSB - CFR 1-1 - 29% - Pro Sport
Universitatea Craiova - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1-1. Un nou penalty ratat de echipa lui Mangia - 29% - Jurnalul National