LIVE BLOG | CFR Cluj - CS U Craiova se joacă ACUM! Început în forţă în Gruia: bara a fost lovită în minutul 3 - www.infoziare.ro

[citeste]

Actualizata la: 05 mai 2018
Ziarul: Pro Sport

LIVE BLOG | CFR Cluj - CS U Craiova se joacă ACUM! S-a reluat jocul în Gruia. Craiova începe în forţă repriză secundă - 61% - Pro Sport
LIVE BLOG | CFR Cluj - CS U Craiova se joacă ACUM! Gol pe finalul meciului din Gruia. Portarul, fără replică! - 52% - Pro Sport
LIVE BLOG | CFR - Concordia se joacă ACUM. Mailat a înscris un gol superb! Bud a lovit bara, Ioniţă continuă evoluţia bună la debutul în Gruia - 47% - Pro Sport
LIVE BLOG | CFR Cluj - CS U Craiova se joacă ACUM! Craiova, la un pas de autogol - 43% - Pro Sport
LIVE BLOG | FCSB - CS U Craiova se joacă ACUM. Gazdele deschid repede scorul, Zlatinski ripostează! Mangia a făcut schimbare din minutul 5 - 42% - Pro Sport
LIVE BLOG | CFR Cluj - CS U Craiova se joacă ACUM! Pauză la Cluj, după o primă repriză în care clujenii au atacat în valuri - 42% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Croaţia - Danemarca. Început fulminant de meci: Jorgensen a deschis scorul în minutul 2, Mandzukic a egalat imediat! Apărarea, punctul slab al ambelor echipe până acum - 42% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Croaţia - Danemarca. Început fulminant de meci: Jorgensen a deschis scorul în minutul 1, Mandzukic a egalat imediat - 42% - Pro Sport
LIVE BLOG Liga Campionilor | Manchester United – FC Sevilla şi AS Roma – Şahtior Doneţk se joacă ACUM. Început în forţă pe Old Trafford - 41% - Pro Sport
LIVE BLOG | FCSB - CS U Craiova se joacă ACUM. Gazdele deschid repede scorul, Zlatinski ripostează! Ocazie mare pentru Alibec. Mangia a făcut schimbare din minutul 5 - 41% - Pro Sport
LIVE BLOG | FCSB - CS U Craiova se joacă ACUM. Gazdele deschid repede scorul, Mitriţă îl încălzeşte pe Bălgrădean! Ocazie mare pentru Alibec. Mangia a făcut schimbare din minutul 5 - 40% - Pro Sport
LIVE BLOG | Liga Campionilor: Chelsea - Barcelona şi Bayern Beşiktaş se joacă ACUM. Willian a nimerit bara de două ori în opt minute! Muller a deschis scorul pentru Bayern înainte de pauză! A început repriza secundă! - 38% - Pro Sport
LIVE BLOG | CFR Cluj - FCSB. Atmosferă superbă în Gruia! Dan Petrescu a operat câteva modificări în echipa de start: Culio joacă în spatele lui Ţucudean, Djokovic a fost retras lângă Hoban - 38% - Pro Sport