Echipa lui Olăroiu s-a calificat în semifinalele Cupei Chinei după un meci dramatic. În minutul 90 conducea cu 2-0, dar scorul final a fost ireal! - www.infoziare.ro

Echipa lui Olăroiu s-a calificat în semifinalele Cupei Chinei după un meci dramatic. În minutul 90 conducea cu 2-0, dar scorul final a fost ireal! Jiangsu Suning a condus cu 2-0 până în ultimul minut în partida din deplasare cu Tianjin Quanjian. Pentru echipa lui Oli a marcat brazilianul Alex Teixeira, în minutele 54 și […] Post-ul apare prima dată în . [citeste]

Actualizata la: 01 mai 2018
Ziarul: Libertatea

VIDEO & FOTO | Dramatism la cote maxime pentru Olăroiu! Jiangsu s-a calificat în sferturile Cupei după ce a eliminat echipa lui Axel Witsel, dar scorul este incredibil. Cât s-a terminat partida - 36% - Pro Sport
Reacția lui Buffon după ce a fost eliminat în minutul 93, iar Real Madrid s-a calificat dramatic în minutul 98 - 31% - Digi24
Reghecampf, umilit în Emirate! În minutul 23, echipa lui era condusă cu 0-3 » Care a fost scorul final - 31% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Echipa lui Cosmin Olăroiu, eliminată în minutul 97 din Cupa Chinei » Golul de 1-2 este unul caraghios - 31% - Gazeta Sporturilor
Cel mai nebun meci din 2019 s-a jucat în Coreea de Sud! În minutul 90 era 2-4! Scorul fabulos de la final! Video - 28% - Fanatik
VIDEO | Într-o atmosferă de vis, echipa lui Boloni conducea liderul autoritar din Belgia cu 2-0 în minutul 89. Ce s-a întâmplat până la final - 28% - Pro Sport
VIDEO Răzvan Lucescu s-a calificat DRAMATIC în semifinalele Cupei Greciei » Două goluri marcate de PAOK în minutele 114 și 119! - 28% - Gazeta Sporturilor
Reacția lui Pustai după ce Gazul a produs surpriza și s-a calificat în semifinalele Cupei + acuze pentru o echipă din play-off: "E o anomalie că a ajuns acolo!" - 27% - Gazeta Sporturilor
Egal dramatic pentru Al Wasl, echipa lui Laurențiu Reghecampf! După 52 de minute conducea cu 3-0, dar finalul a fost de coșmar - 27% - Gazeta Sporturilor
​Minifotbal: România s-a calificat în semifinalele Cupei Mondiale (6-0 cu Australia, echipa gazdă) - 27% - HotNews
Patronul lui Chambly a murit de fericire că echipa lui s-a calificat în semifinalele Cupei Franței - 27% - Libertatea
JUVENTUS - PARMA 3-3 // VIDEO „Dubla” lui Cristiano Ronaldo n-a fost de ajuns! Juventus, egalată dramatic de Parma după ce în minutul 66 conducea cu 3-1 - 26% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Eric Bicfalvi a reușit un gol de la 30 de metri! Românul și-a calificat echipa în semifinalele Cupei Rusiei - 26% - Gazeta Sporturilor