Pe un picior de Pla(n)i(c) spre titlu. Golul din prelungiri al fundaşului salvează egalul pentru FCSB, în finala campionatului. Cronica meciului FCSB - CFR 1-1 - www.infoziare.ro

Toată lumea a aşteptat finala campionatului, jocul care trebuia să stabilească cine e cea mai bună echipă din România. Lume multă, emoţii în tribune, presiune pe antrenori, declaraţii dure înainte de meci, teamă faţă de arbitraj. Toate aceste ingrediente prezentau un meci cum n-a... [citeste]

Actualizata la: 29 apr 2018
Ziarul: Pro Sport

FCSB rămâne în Hora pentru titlu. Piglia... Ceni! Portarul oltenilor l-a imitat pe celebrul Rogerio Ceni şi a înscris din penalty. Cronica meciului FCSB - U Craiova 3-2 - 33% - Pro Sport
Gnohere, salvarea lui Dică. CFR - FCSB 1-1, după un derby cu două roşii, un penalty şi un gol în prelungiri. Cronica meciului - 31% - Pro Sport
Mangia, executat de Camora! CFR pune presiune pe FCSB, după 1-0 cu CS U Craiova. Gustavo a ratat un penalty în prelungiri. Cronica meciului - 31% - Pro Sport
FCSB provoacă primul eşec al Craiovei pe noul „Ion Oblemenco” şi mai speră la titlu. Teixeira, decisiv! Cronica meciului care menţine suspansul în Liga 1 - 29% - Pro Sport
CFR CLUJ - FCSB, liveTEXT + VIDEO ACUM » Derby pentru titlu în "Gruia" » CFR Cluj - FCSB 1-1! Gnohere egalează în prelungiri! - 28% - Gazeta Sporturilor
AZI SE DECIDE CAMPIOANA // Mirel Rădoi se ia de FCSB înainte de finala campionatului: "Asta nu mi-a plăcut" » Ce zice de lupta la titlu - 28% - Gazeta Sporturilor
Universitatea Craiova vs CFR Cluj va fi o adevărată finală pentru titlu. Soarta campionatului va fi decisă în prelungiri sau la penalty-uri, dacă scorul va fi egal după 90 de minute - 27% - B1 TV
Calcule pentru titlu. Cum poate deveni FCSB campioană, după egalul de la Cluj! - 27% - Fanatik
Bălaşa, assist perfect la golul lui Rusu! FOTO | Gafa de proporţii a fundaşului de la FCSB - 27% - Pro Sport
FCSB respectă tradiţia şi câştigă în Bănie. Derby-ul: la pomul lăudat să nu te duci cu sacul! Numai spectacolul din tribune a fost la înălţimea aşteptărilor. Cronica meciului Craiova - FCSB 0-1 - 27% - Pro Sport
Spectacol la Craiova, în „finala mică” a campionatului. Lupa pentru locul trei rămâne deschisă. Cronica meciului CS U Craiova - Viitorul 3-3 - 26% - Pro Sport
Spectacol la Craiova, în „finala mică” a campionatului. Lupta pentru locul trei rămâne deschisă. Cronica meciului CS U Craiova - Viitorul 3-3 - 26% - Pro Sport
Spectacol la Craiova, în ”finala mică” a campionatului. Lupta pentru locul trei rămâne deschisă. Cronica meciului CS U Craiova - Viitorul 3-3 - 26% - Pro Sport