FOTO Coșmar pentru Heynckes în prima repriză cu Real Madrid! Două accidentări grele în doar câteva minute - www.infoziare.ro

Prima repriză a meciului dintre Bayern Munchen și Real Madrid a oferit mai multe momente interesante. Pe lângă câteva ratări monumentale sau golul lui Kimmich, meciul a avut parte și de două accidentări. Juup Heynckes a primit două lovituri într-un interval de 25 de minute. Prima a fost după doar câteva minute. Arjen Robben a simițit dureri musculare și în câteva minute a venit verdictul. ... [citeste]

Actualizata la: 25 apr 2018

BAYERN MUNCHEN - REAL MADRID // FOTO Coșmar pentru Heynckes în prima repriză cu Real Madrid! Două accidentări grele în doar câteva minute - 98% - Gazeta Sporturilor
FOTO Final încins de repriză în Juventus - Real Madrid! Au cerut două penalty-uri în câteva minute - 47% - Gazeta Sporturilor
Coşmar în 35 de minute pentru Real Madrid: două goluri încasate şi două pierderi. FOTO | Vinicius a părăsit terenul în lacrimi - 41% - Pro Sport
LIVE BLOG Liga Campionilor | Bayern - Real Madrid. Marcelo şi Kimmich au punctat superb. Ghinion teribil pentru Heynckes, doi titulari s-au "rupt" în prima repriză - 40% - Pro Sport
REAL MADRID - AJAX 1-4// FOTO Dublă lovitură pentru Real Madrid: Lucas Vazquez și Vinicius s-au accidentat în prima repriză! Vinicius a părăsit terenul în lacrimi - 38% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG Liga Campionilor | Bayern - Real Madrid. Probleme pentru Heynckes, un jucător de bază s-a accidentat din primele minute - 34% - Pro Sport
BARCELONA - REAL MADRID // Lopetegui șochează după 1-5 pe Camp Nou: "Barca a fost mai bună doar în prima repriză. În rest, am avut ghinion". Ce a spus despre demisie - 32% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT, VIDEO + FOTO Spectacol în prima repriză pe Balaidos! Trei goluri în confruntarea dintre Celta Vigo și Real Madrid! Unul dintre ele e fabulos - 30% - Gazeta Sporturilor
Real Madrid - Villarreal 3-2 // FOTO Real respiră, deși a trăit cu sufletul la gură ultimele minute + tricou special pentru Iker Casillas - 30% - Gazeta Sporturilor
Real, egal dramatic cu Levante. FOTO | Cristiano Ronaldo şi momentele serii: de la aroganţă la dezamăgire în doar câteva minute. Ce a făcut CR7 după ce a fost schimbat de Zidane - 29% - Pro Sport
REAL MADRID - BAYERN // Probleme pentru Zidane și Heynckes » Real bagă un atacant în apărare, iar Bayern are 2 absențe mari - 29% - Gazeta Sporturilor
Real Madrid, ironizată după ce a luat două goluri de la Ajax în 18 minute: “Raportăm scena unei crime pe Bernabeu” Foto - 29% - Fanatik
LIVE BLOG Liga Campionilor | Bayern - Real Madrid, de la 21:45. Alaba nu a putut fi recuperat, Bale şi Benzema sunt doar rezerve, Heynckes mizează pe "Robbery". Echipele de start - 29% - Pro Sport
EL CLASICO: BARCELONA - REAL MADRID // "Comisarul" VARane » Eroare gravă a fundașului în prima repriză de pe Camp Nou - 29% - Gazeta Sporturilor