LIVERPOOL - AS ROMA // Probleme, băieți? Ce au pățit arbitrii în startul meciului de pe Anfield Road - www.infoziare.ro

Liverpool și AS Roma se duelează de la această oră în turul primei semifinale din Liga Campionilor. Brigada germană de arbitri, care îl are la centru pe Felix Brych, a întâmpinat o problemă neașteptată chiar în primele minute ale meciului. Hampa steagului unuia dintre arbitrii asistenți s-a rupt la începutul partidei, fiind nevoie de intervenția arbitrului de rezervă pentru schimbarea acesteia. ... [citeste]

Actualizata la: 24 apr 2018

LIVERPOOL - AS ROMA, liveTEXT, VIDEO + FOTO ACUM » Măcel pe Anfield Road: Firmino marchează golul 5 al lui Liverpool - 44% - Gazeta Sporturilor
Meci fantastic pe Anfield Road, în Liga Campionilor. Şapte goluri în Liverpool-Roma - 41% - RomaniaTV
FOTO + VIDEO Seară fabuloasă pe Anfield Road! Liverpool a demolat-o pe Roma, 5-2, după un meci excepțional reușit de Salah - 40% - Gazeta Sporturilor
Liverpool – Bayern Munchen 0-0 în Champions League. Teama a dominat jocul de pe Anfield Road. Video - 33% - Fanatik
Anfield Road, “teren minat” pentru Pep Guardiola! Antrenorul lui Manchester City nu a câștigat niciodată în deplasare la Liverpool - 32% - Fanatik
VIDEO Derby-ul etapei din Premier League, Liverpool - Tottenham, decis în ultimul minut » Au egalat arbitrii pe Anfield?! - 32% - Gazeta Sporturilor
LIVERPOOL - AS ROMA // FOTO + VIDEO Atmosferă electrizantă pe străzile din Liverpool! Fanii "cormoranilor" au făcut spectacol înaintea meciului cu AS Roma - 32% - Gazeta Sporturilor
FOTO+VIDEO Manchester City și Guardiola, umilite pe Anfield Road + Barcelona obține o victorie categorică cu Roma - 32% - Gazeta Sporturilor
LIVERPOOL - BARCELONA // Luis Suarez a dezvăluit cum va reacționa dacă va marca pe Anfield Road: „Sigur, vor exista câțiva care nu vor fi tocmai fericiți” - 31% - Gazeta Sporturilor
LIVERPOOL - FC PORTO 2-0 // VIDEO + FOTO Ofsaid la golul lui Firmino? Decizie aprig contestată pe „Anfield Road”, în „sfertul” cu Porto - 30% - Gazeta Sporturilor
VIDEO | Fanii români, implicați emoțional în meciul memorabil de pe Anfield Road. Liverpool FC Romania: ”Nu-i un vis”. FC Barcelona Romania: ”Cum să câștigăm UCL dacă nu marcăm în deplasare?” - 30% - Libertatea
LIVE BLOG | Liverpool - AS Roma se joacă ACUM! Fluier de start pe Anfield! - 29% - Pro Sport