Reghecampf, înfrângere cu penultima clasată în Emirate! Echipa lui Mamici a câștigat titlul matematic - www.infoziare.ro

Al Wahda nu mai are nicio șansă la titlu după ce a pierdut, pe teren propriu, de Ajman, a doua cea mai slabă echipă a ligii Emiratelor Arabe Unite. Echipa lui Laurențiu Reghecampf a cedat meciul cu 2-3. Oaspeții au înscris primul gol după doar 12 minute, însă Al Wahda a intrat în avantaj la pauză. Tagliabue și Saleem Al Sharjee au înscris pentru gazde. Până la urmă Ajman a câștigat, marcând din nou același Maiga și Adeilson. ... [citeste]

Actualizata la: 21 apr 2018

Reghecampf, înfrângere cu penultima clasată în Emirate » Echipa lui Mamici a câștigat titlul matematic - 100% - Gazeta Sporturilor
Performanță importantă pentru Reghecampf! Primul trofeu în Emirate după ce echipa lui a câștigat clar Supercupa - 33% - Gazeta Sporturilor
Ce şansă a ratat Reghecampf! Al Wahda a remizat cu ultima clasată şi a pierdut ocazia de a fi lider în Emirate - 32% - Pro Sport
Reghecampf, de neoprit în Emirate! Al Wahda a ajuns la 15 meciuri fără înfrângere şi e din nou lider - 30% - Pro Sport
Înfrângere usturătoare pentru Reghecampf în Emirate. Al Wahda era condusă cu 3-0 în minutul 23. Cât s-a terminat meciul - 30% - Pro Sport
Reghecampf respiră în Emirate! Al Wahda a câştigat după patru meciuri fără victorie - 28% - Pro Sport
Reghecampf a câştigat un nou trofeu în Emirate! Al Wahda a terminat finala cu doi oameni mai puţin pe teren - 28% - Pro Sport
O nouă victorie în Emirate pentru echipa lui Laurenţiu Reghecampf! Al Wasl s-a impus în deplasare - 27% - Fanatik
Reghecampf, umilit în Emirate! În minutul 23, echipa lui era condusă cu 0-3 » Care a fost scorul final - 27% - Gazeta Sporturilor
Coșmar pentru Laurențiu Reghecampf în în Emirate! Echipa sa a primit zece goluri în cinci zile - 27% - Fanatik
Reghecampf face spectacol în Emirate! Victorie entuziasmantă cu echipa care a ținut-o în șah pe Real Madrid - 27% - Gazeta Sporturilor
VIDEO | Cum aperi un penalty în minutul 99, când echipa ta conduce cu 4-3. Portarul în care Tene a avut încredere 100%, intervenţie de zile mari. Al Wahda, echipa antrenată de Reghecampf, e prima în Emirate. Aşa s-au marcat cele 7 goluri - 27% - Pro Sport
Laurenţiu Reghecampf a câştigat primul trofeu în Emirate. Victoria din Supercupă, adusă de un fotbalist antrenat de Dan Petrescu - 27% - Pro Sport
Români în străinătate LIVE BLOG. Al Wasl, egal în Emirate. Echipa lui Laurențiu Reghecampf a ajuns pe locul opt - 27% - Fanatik