Tenis: România a învins Marocul în Cupa Davis

Echipa masculină de tenis a României a învins formaţia Marocului în turul al doilea al Grupei a II-a, zona Europa-Africa a Cupei Davis, în Sala Polivalentă din Cluj-Napoca, duminică, după ce perechea Marius... [citeste]

Actualizata la: 08 apr 2018
Ziarul: Jurnalul National

Tenis. România a învins Marocul în Cupa Davis - 100% - Romania Libera
Cupa Davis. România a învins Marocul în doar 53 de minute - 84% - Realitatea TV
CUPA DAVIS: România a învins Marocul cu 5-0 de Paşte. Care este următorul adversar - 81% - RomaniaTV
Tenis. România a învins Marocul în Cupa Devis - 80% - Romania Libera
TENIS. După un start prost, România a învins Luxemburgul cu 3-1 în Cupa Davis - 70% - Realitatea TV
Cupa Davis: România a spuberat Marocul - 70% - Cotidianul
ROMÂNIA - ZIMBABWE, CUPA DAVIS // UPDATE Egalitate după prima zi din Cupa Davis: Marius Copil a pierdut cu Benjamin Lock, locul 546 ATP + Dragoș Dima l-a învins pe Garanganga - 67% - Gazeta Sporturilor
Cupa Davis: România conduce Marocul cu 2-0. Marius Copil a câştigat în 39 de minute - 67% - Adevarul
VICTORIE! România învinge Marocul în Cupa Davis: cu cine vom juca în turul următor - 66% - Click
România a învins Luxemburg cu 3-1 la Cupa Davis - 58% -