Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '17834532' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

VIDEO: Juventus - Real Madrid 0-3, un nou fleac pentru Cristiano Ronaldo! ”Balonul de Aur” a marcat un gol care va rămâne în istoria Ligii Campionilor - www.infoziare.ro

[citeste]

Actualizata la: 04 apr 2018
Ziarul: Antena 1

Şoc la Real! Imediat după cucerirea Ligii Campionilor, Cristiano Ronaldo a făcut o declaraţie care agită apele: "A fost foarte frumos să joc pentru Real Madrid" - 47% - Pro Sport
REAL MADRID - JUVENTUS 1-3 // VIDEO Monstruos! Ronaldo a marcat golul care o duce pe Real Madrid mai aproape de o nouă Ligă » Și-a îmbunătățit și un record incredibil! - 45% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » Sferturile Ligii debutează cu reeditarea finalei de anul trecut, Juventus - Real Madrid » Cristiano Ronaldo deschide scorul în minutul 3 - 44% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT, FOTO + VIDEO ACUM » Sferturile Ligii debutează cu reeditarea finalei de anul trecut, Juventus - Real Madrid » Execuție magistrală a lui Cristiano Ronaldo! - 44% - Gazeta Sporturilor
LIGA CAMPIONILOR. Real Madrid A COPLEȘIT-O pe Juventus, la Torino. Cristiano Ronaldo, evoluție MAGNIFICĂ și gol din „FOARFECĂ” - 43% -
BREAKING NEWS | Cristiano Ronaldo şi-a anunţat plecarea după câştigarea Ligii Campionilor: "A fost foarte frumos să joc pentru Real Madrid" - 43% - Pro Sport
liveTEXT, FOTO + VIDEO ACUM » Sferturile Ligii debutează cu reeditarea finalei de anul trecut, Juventus - Real Madrid » Cristiano Ronaldo deschide scorul în minutul 3 + Bayern egalează la Sevilla - 42% - Gazeta Sporturilor
Efectul Cristiano Ronaldo: Real Madrid, abia a şasea favorită la câştigarea Ligii Campionilor. Cum arată cotele - 42% - Adevarul
LIVE TEXT: PSG – Real Madrid, în optimile Ligii Campionilor. Cristiano Ronaldo a deschis scorul. Parisul a rămas în 10 oameni / GALERIE FOTO - 41% - Libertatea
Cristiano Ronaldo, Balonul de Aur și persoana din cauza căreia a plecat de la Real Madrid - 40% - HotNews
VIDEO Performanță senzațională în Juventus - Real Madrid: Cristiano Ronaldo a lovit mingea de la o înălțime incredibilă - 39% - Gazeta Sporturilor
UMILINŢĂ TOTALĂ pentru Juventus în faţa lui Real Madrid: Cristiano Ronaldo a scris ISTORIE în Italia - Bayern a FĂCUT INSTRUCŢIE în Spania / VIDEO - 39% - Click
LIVE BLOG | Finala Ligii Campionilor: Real Madrid - Liverpool, sâmbătă de la 21:45. "Cormoranii" visează la prima cupă după 13 ani, Ronaldo&co ţintesc trofeul cu numărul 13. Ultimul meci disputat la ora care a marcat o generaţie. Echipele probabile - 39% - Pro Sport
VIDEO Uluitor! Performanță senzațională în Juventus - Real Madrid: Cristiano Ronaldo a lovit mingea de la o înălțime incredibilă - 39% - Gazeta Sporturilor