Detalii din interior! Ce s-a întâmplat, de fapt, când Bergodi l-a dat afară pe Becali din vestiar FCSB-ului la pauza unui meci - www.infoziare.ro

[citeste]

Actualizata la: 21 mar 2018
Ziarul: Pro Sport

Oltenii n-au uitat momentul în care Bergodi l-a dat afară din vestiar pe Becali: „La noi nu există așa ceva” - 34% - Gazeta Sporturilor
Ce s-a întâmplat cu fanfara unui liceu, atunci când a început să cânte în pauza unui meci - 33% - Stirile PRO TV
VIDEO Infarct în vestiar! A făcut un stop cardiac la pauză și a fost luat cu salvarea din vestiar. Meci suspendat! - 30% - Gazeta Sporturilor
FC VOLUNTARI - FCSB 2-2 // Statistică incredibilă: s-a întâmplat în 21 de meciuri ale FCSB-ului în acest sezon + schimbările de la pauză i-au revitalizat pe steliști - 30% - Gazeta Sporturilor
FOTO | Portarul dat afară de Becali pentru că-l imita în vestiar, clientul numărul 1 al fanilor stelişti, la derby-ul de foc de pe Naţional Arena. Ce s-a întâmplat - 29% - Pro Sport
Dică, dat de gol de un fost antrenor al FCSB-ului! Dezvăluiri incredibil din vestiar: "Asta îmi cerea Becali" - 29% - Gazeta Sporturilor
Dică, dat de gol de un fost antrenor al FCSB-ului: "Vă spun sigur" » Dezvăluiri incredibile din vestiar: "Asta îmi cerea Becali" - 28% - Gazeta Sporturilor
Becali făcut de râs în Italia de un fost antrenor: "L-am dat afară din vestiar" + Unde suferă FCSB înaintea duelului cu Lazio - 28% - Gazeta Sporturilor
Becali, făcut de râs în Italia de un fost antrenor: "L-am dat afară din vestiar" + Unde suferă FCSB înaintea duelului cu Lazio - 28% - Gazeta Sporturilor
FCSB - CLINCENI // Gigi Becali l-a ascultat pe Ilie Dumitrescu la pauză :) Ce s-a întâmplat din minutul 46 - 27% - Gazeta Sporturilor
Un fost atacant al FCSB-ului dezvăluie cum a fost Bergodi demis de Becali: „Toți ne-am dus să-l aducem înapoi!” - 27% - Fanatik
Omrani nu a plecat în cantonamentul CFR-ului! Conducerea campioanei se apără. EXCLUSIV | Detalii din interior: "Până când nu se întâmplă asta, Billel nu pleacă nicăieri" - 27% - Pro Sport
Gigi Becali, savuros după adoptarea regulii cu 5 modificări pe meci » Finanțatorul FCSB exultă: „Fac 4 schimbări la pauză!” - 26% - Gazeta Sporturilor
FCSB - MILSAMI ORHEI 2-0 // Bogdan Andone, dezvăluiri după debutul într-un meci oficial: „Băieții se plângeau în vestiar” + ce a vorbit cu Gigi Becali despre transferuri - 26% - Gazeta Sporturilor